ایروناسیرایروناسیر

ثبت نام شما به این معنی است که تمامی قوانین ایرونا سیر را خوانده اید و قبول دارید

در حال حاضر عضو هستید؟

ایروناسیرایروناسیر
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد زمینی

تور مشهد زمینی تلفیقی از دو قسمت تور با قطار و همچنین تور با اتوبوس می باشدکه طراحی و در پکیج های مختلف از تمامی شهرهای ایران قابل اجرا می باشد و ما دراین قسمت به تولید پکیج های مختلف این تور پرداخته ایم.

تور مشهد زمینی | توضیحات

یکی از تورهای مسافرتی که به مقصد مشهد منتهی می شود تور مشهد زمینی با قطار و با تور مشهد زمینی با اتوبوس می باشد که ما در این قسمت با ایجاد پکیج های مختلف اقدام به برنامه های مختلف نموده ایم.

لازم به ذکر است که به دلیل وجود انواع هتلهای درجه دار اعم از هتل آپارتمان تا ۵ ستاره با خدمات اقامت صبحانه یا به همراه نهار و شام با منو انتخابی یا سلف سرویس توانسته ایم رضایت ۱۰۰ درصدی همسفرانمان را داشته باشیم.

ازین روز باید نظر شما را به مواردی بصورت مختصر که در انتهای این صفحه بصورت باکس های مجزا نسبتا” مفصل توضیحاتی ارائه خواهمیم کرد ،جلب کنیم اما باید در نظر داشته باشید که شرایط در تور مشهد زمینی متفاوت است.

امروزه با روی کار آمدن انواع قطارهای مسافری از قبیل سالنی و کوپه ای چهارتخته و شش تخته و همچنین ایجاد ناوگان جدید جاده ای بصورت اتوبوس های عادی و ویژه با تعداد صندلی ۲۵ نفره فضای اجرای تور متفاوت شده است.

به همین دلیل دربرخی از شهرهای ایران گاها” شاهد عدم وجود تور ریلی یا تور جاده ای خواهید بود و دلیل آن هم نبود ناوگان مرتبط با این پکیج میباشد و تنها راه آن استفاده از وسیله سفر فعلی می باشد.

در بعضی اوقات هم در مسیری قطار یا اتوبوس حرکت میکرده و به یکباره دیگر خبری از سفر با اتوبوس و قطار نیست این موارد به دلیل برنامه ریزی فصلی یا همان گراف فصلیست که توسط مراجع مرتبط اتخاذ میشود.

بنابراین ما با ایجاد راهکارهایی که چندین بار تجربه کرده ایم میتوانیم در این مسیر از هر شهری که هستید به شما مشاوره لازم را ارائه کنیم تا با مشکلاتی کوچک و بزرگ برای تور مشهد زمینی دست و پنجه نرم نکنید.

به گالری تور مشهد زمینی با قطار و اتوبوس خوش آمدید

کرج - مشهد | نمایه
۴۲۲۰۰۰۰ریال

تور مشهد از کرج زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد زمینی از کرج روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

رامسر - مشهد | نمایه
۵۴۶۰۰۰۰ریال

تور مشهد از رامسر زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد زمینی از رامسر روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

کرمانشاه - مشهد | نمایه
۴۷۷۰۰۰۰ریال

تور مشهد از کرمانشاه زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد زمینی از کرمانشاه روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

گرگان - مشهد | نمایه
۳۶۹۰۰۰۰ریال

تور مشهد زمینی از گرگان


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از گرگان زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

یزد - مشهد | نمایه
۵۰۴۰۰۰۰ریال

تور زمینی مشهد از یزد


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از یزد زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

تور شیراز مشهد | نمایه
۴۷۲۰۰۰۰ریال

تور مشهد از شیراز زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از شیراز ترکیبی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

تور مشهد از اصفهان ترکیبی
۴۵۹۰۰۰۰ریال

تور مشهد از اصفهان زمینی


در صورتی که تمایل دارید تا از پکیج تور مشهد از اصفهان زمینی بهره مند شوید کافیست تا پایان این تور با ما در ایرونا همراه باشید . ما در این پکیج اقدام به برگزاری سفر ریلی مشهد و سفر جاده ای مشهد نموده ایم و کافیست تا برای دریافت اطلاعات کامل روی عنوان مورد نظر کلیک کنید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
تور ارومیه مشهد
۷۱۰۰۰۰۰ریال

تور مشهد از ارومیه زمینی


در صورتی که تمایل دارید تا از پکیج تور مشهد از ارومیه زمینی بهره مند شوید کافیست تا پایان این تور با ما در ایرونا همراه باشید . ما در این پکیج اقدام به برگزاری سفر ریلی مشهد و سفر جاده ای مشهد نموده ایم و کافیست تا برای دریافت اطلاعات کامل روی عنوان مورد نظر کلیک کنید.

۳۶۷۰۰۰۰ریال

تور مشهد زمینی از قزوین


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از قزوین زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
تور تبریز مشهد
۴۸۳۰۰۰۰ریال

تور مشهد زمینی از تبریز


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از تبریز زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ و همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
اندیمشک - مشهد | نمایه
۴۸۴۰۰۰۰ریال

تور مشهد از اندیمشک زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از اندیمشک زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
ساوه - مشهد | نمایه
۵۶۰۰۰۰۰ریال

تور مشهد از ساوه زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد زمینی از ساوه روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
همدان - مشهد | نمایه
۳۸۴۰۰۰۰ریال

تور مشهد از همدان


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد زمینی از همدان روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
ملایر - مشهد | نمایه
۴۹۷۰۰۰۰ریال

تور مشهد زمینی از ملایر


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از ملایر زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
قم - مشهد | نمایه
۳۷۲۰۰۰۰ریال

تور مشهد از قم زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از قم زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
اراک مشهد | نمایه
۶۰۰۰۰۰۰ریال

تور مشهد از اراک زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد زمینی از اراک روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
نمایه تور بندرعباس به مشهد
۶۲۰۰۰۰۰ریال

تور زمینی مشهد از بندرعباس


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از بندرعباس زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ و همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
کرمان - مشهد | نمایه
۳۹۱۰۰۰۰ریال

تور مشهد از کرمان زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد از کرمان زمینی روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰
ساری - مشهد | نمایه
۴۱۳۰۰۰۰ریال

تور مشهد از ساری زمینی


جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد زمینی از ساری روی عبارت فوق کلیک کنید و یا با شماره های ۴-۰۲۱۶۶۳۲۰۶۷۳ یا همراه ۹۰ یا ۰۹۱۹۴۹۳۱۵۸۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ - ۱۳۹۹-۰۹-۳۰

تماس صفحه

تماس با ما

  • مقصد درخواستی خود را وارد کنید
  • در صورتی که میخواهید با همکاران ما در ارتباط باشید آدرس ایمیل یا شماره موبایل لازم است
  • در صورتی که میخواهید با همکاران ما در ارتباط باشید آدرس ایمیل یا شماره موبایل لازم است

به بزرگترین شهر زیارتی ایران مشهد خوش آمدید

تور مشهد زمینی | بررسی های ایرونا

امروزه با بالارفتن سطح سلیقه و استفاده از وسایل سفر بصورت ریلی دیگر تمایلات مسافران و زائران به سمت خودروی شخصی از بین رفته است و بیشتر سفرهای بصورت تور مشهد زمینی با اتوبوس و تور مشهد زمینی با قطار صورت میگیرد.

ما در ایروناسیر این بستر را برای شما مهیا کرده ایم تا با ایجاد فضایی باب میل خود بتوانید بهترین سفرهای خود را در قالب تور مشهد زمینی برنامه ریزی کنید و از سفری دلخواه مملو از آلبومی با خاطرات لذت ببرید.

برای سفر به مشهد با ما تماس بگیرید تا با ایجاد بستری امن و فضایی دلنشین و ارائه هتل هایی در نزدیکی حرم مطهر  با خدمات کامل اعم از پذیرایی ( صبحانه ،نهار ،شام ) بصورت منو انتخابی یا بوفه درخدمت شما باشیم.

ایرونا همواره برای بالا بردن کیفیت سفرهای خود اقدام به استاندارد سازی تورهای خود در تمامی پکیج های تور مشهد زمینی نموده است و ازین رو سبب شده تا با ایجاد روش های نوین سفر فضایی امن را برای شما مهیا کند.

همچنین مد نظر داشته باشید برای انتخاب هتل در شهر مشهد بارها به این شهر رفته ایم و به تک تک این هتل ها سر زده ایم ، از پرسنل هتل و نحوه برخورد با همسفرانمان تا نوع پذیرایی و خدمات داخل هتل و اتاق مورد بررسی قرار دادیم.

در بین دنیایی از هتل های این شهر بهترین ها را از نظر کیفیت ، فاصله و هزینه اقتصادی گلچین کرده ایم و ازین حیث خیالتان را راحت کرده ایم تا چیزی به اسم دغدغه در سفر شما وجود نداشته باشد.

تور مشهد زمینی | خدمات سفر

تور مشهد زمینی | خدماتطبق روال همیشه در تور زمینی مشهد برنامه های سفر با خدمات قابل ملاحظه برخوردار است که میتوان نسبت به تور خریداری شده از خدمات یک تور مشهد زمینی بهره برد.

مادراین قسمت از پکیجهای سفر به مشهد برای هریک از برنامه هایی که با قطار یا اتوبوس وهمچنین با هتلهای مختلف که تهیه و آماده ارائه است خدماتی متفاوت داریم.

اما مهمترین نکته دراینباره وجود یکسری از خدمات بصورت ثابت می باشد که در تمامی تورهای مسافرتی به طور حتم بعنوان شاکله یا هسته اصلی تور محسوب می شوند.

در بند پایینتر به این مهم خواهیم پرداخت و خدمات قابل ارائه در تورهای زمینی مشهد را به شما معرفی خواهیم کرد اما باید در نظر داشته باشید که کلیات خدمات به این شکل است.

اقامت : در این نوع از خدمات تور هتل ها در دسته های مختلف قابل ارائه هستند و در بیشتر هتل هایی که واژه فولبرد را یدک میکشند پذیرایی به تعدا شبهای اقامت می باشد.

پذیرایی : در تمامی برنامه های تور مشهد زمینی اعم از تور مشهد با قطار یا تور مشهد با اتوبوس پذیرایی به تعداد شبهای اقامت با منو انتخابی یا بوفه می باشد.

قطار : دراین سفر اگر شمابا قطار به سفر میروید قطارها از دو دسته کوپه ای و سالنی برخوردار هستند ودر قطار بصورت پیشفرض پذیرایی وجود ندارد ودرصورت تمایل باید درخواست کنید.

اتوبوس : در صورتی که از تور زمینی با اتوبوس استفاده میکنید مد نظر داشته باشید که بلیت خردسال در این سفر وجود ندارد وپذیرایی طبق قوانین ترابری جاده ای می باشد.

بیمه : در تمامی سفرهای مشهد بصورت زمینی کلیه مسافران دارای بیمه نامه گروهی با سقف خسارات استاندارد وزارت گردشگری هستند و در تورهای زیر ۲۳ نفر بیمه شامل نمیشود.

تور مشهد زمینی | سفر ریلی

تور مشهد زمینی با قطار

همواره با نمو آژانس های مسافرتی و گردشگری و متمایل شدن شرکت های خدمات مسافرتی به سمت ارائه و تولید پکیج های مسافرتی دیگر سفرها شکل سنتی قبل را ندارند و نوع اجرا در این سفرها متفاوت شده است.

دیگر خبری از بار و بندیلهای بزرگ و وسایل خواب درمیان نیست و زائران و علاقه مندان به حرم حضرت رضا با استفاده از تور مشهد به طرق مختلف که یکی از آنها تور مشهد زمینی می باشد مشرف میشوند.

در این سفر که به صورت ریلی امکان پذیر است استفاده از قطارهای درجه یک بصورت سالنی و کوپه ای و همچنین خود قطارهای کوپه ای بصورت کوپه چهارتخته و شش تخته میباشد که بستر تور را تشکیل میدهد.

طبق تجربه هایی که در دست داریم بیشتر همسفران تور زمینی مشهد با قطار از قطارهای درجه یک کوپه ای استفاده میکنند و اندک تعداد کمی هستند که استفاده از قطارهای اتوبوس تندرو را ترجیح میدهند.

خدمات قطارهای این تور عبارتند از کوپه های چهار یا شش تخته همراه با تخت ، پتو ، ملحفه ، سیستم صوتی رادیو-موسیقی و سیستم تصویری مختص قطارهای چهارتخته می باشد .

از دیگر امکانات این قطارها وجود سرویس بهداشتی ایرانی-فرنگی ، رستوران ، پزشک و مامور امنیتی را میتوان به سایر خدمات این قطارها اضافه کرد و سایر خدمات تور مشهد ریلی مانند سایر تورها می باشد.

اگر شما از همسفران تور مشهد زمینی ایروناسیر هستید و تمایل دارید تا با استفاده ازین سفر اقدام به رزرو نمایید کافیست پکیج مورد نظر خود را در بین تورهای مشهد زمینی انتخاب و به ما اطلاع دهید تا ما در ایرونا اقدامات لازم را تامین کنیم.

تور زمینی مشهد | سفر جاده ای

تور مشهد زمینی با اتوبوسبا توجه به تغییرات صورت گرفته که بصورت مختصر توضیحاتی دراینباره در پاراگراف فوق منتشر کردیم و اهمیت ویژه تور مشهد زمینی برای مسافران و زائران حضرت با یکی دیگر از روشهای اجرا در خدمتتان هستیم.

تور مشهد زمینی با اتوبوس یا همان واژه تور مشهد جاده ای یکی دیگر از روشهای سفر زمینی می باشد که در ان با استفاده از وسایل نقلیه که بیشترین سهم آن به اتوبوس تعلق دارد را میتوان مورد بررسی قرار داد.

در گذشته سفرهایی با اتوبوس های معمولی فاقد تهویه و سیستم سرمایش وجود داشت که به دلیل کهولت سن خودرو معمولا هم در کنار جاده توقف هایی به اجبار را پیش رو داشتید.در حال حاضر هم به فراموشی سپرده شده اند.

امروزه با رشد ناوگان اتوبوسرانی بین شهری این سیستم شکل بسیار منسجم تر و بهتری بخود گرفته است و شاهد حضور وسایل نقلیه در قالب توریستی با امکانات روز دنیا هستیم به شکلی که درآن خستگی سفر معنایی ندارد.

به طبع عامل اصلی این تغییر را ایجاد امکانات میتوان تلقی کرد. ایرونا دراینباره هم تمهیداتی اندیشیده است و در تمامی تورهای زمینی خود در صورت وجود سفر جاده ای اقدام به پکیج تور مشهد با اتوبوس نموده است.

 ما در این قسمت از امکانات این وسایل نقلیه جاده ای با شما صحبت خواهیم کرد و میخواهیم به شما بگوییم که اتفاقات و خستگی سفرهای قبلی با اتوبوس های قدیمی را میتوان بعنوان نوستالژی تلقی کرد.

ظرفیت ۲۰ تا ۲۵ نفره ، صندلی تخت شو ، وجود مانیتورهای عمومی و خصوصی ، پذیرایی های میان وعده و وجود قهوه جوش در این اتوبوسها می باشد. البته در بعضی از آنها هم سرویس بهداشتی وجود دارد.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید