مشهد شهری برای شروع است که تا به حال همه مسافران قریب به اتفاق یا به این شهر سفر کرده اند یا از خدمات تور مشهد در این شهره بهره برده اند .

اما موضوع اصلی این محتوا بررسی برخی از شرکت های خدمات مسافرتی است که چرا در این مسیر همه از مشهد شهری برای شروع قرار میدهند.

مشهد شهری برای شروع | بررسی صنعت گردشگری

مشهد شهری برای شروع | بررسی صنعت گردشگری

شاید براتون جالب باشه که چرا همه آژانس های مسافرتی بیش از هر مسیری در اجرای روند توسعه خدمات خودشون روی مشهد سرمایه گذاری ویژه ای انجام میدن و این شهر رو با دید بیشتری نگاه و رصد میکنند .

 مشهد شهری برای شروع که در جغرافیای ما درخور اتفاقات زیادی بوده امروزه از فضای اقتصادی زیادی برخوردار هست این مورد از هیچکسی پوشیده نیست چرا که بواسطه اولین و مهمترین اونها میشه به وجود حضور هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت رضا (ع) نام برد.

 سالانه بصورت تقریبی ۲۷ میلیون از ارادتمندان این حضرت به این شهر میان تا بتونن ذلف گره بزنن و تمدید پیمان کنند و مورد دوم که بازهم به وجود حضرت ارتباط داره ، پایتخت فرهنگی جهان اسلام هستش که این شهر و بین تمام شهرهای زیارتی دنیا و مسلمانان متمایز کرده.

خیلی واضح هستش با توجه به اشاره به همین دو مورد مدیران و مسئولین باید فکری میکردند تا این حجم از مسافر و فضای اقتصادی به فرصتی مفید برای کسب و کار و همچنین ارائه میهمان نوازی ایرانی تبدیل میشد.

ساخت پروژه های عمرانی از شهر سازی گرفته تا گردشگری و فرهنگی در سال های اخیر کمک بسزایی در بالا بردن سطح و توقعات زائران و گردشگران این شهر شده و توانسته حجم مسافران را برای این موضوع متحول کند .

حالا کافیه تا شما مخاطب من کمی که به مطلب مشهد شهری برای شروع دقت کنید، تو شهر ی که سالانه ۲۷ میلیون ورودی مسافر داره آیا شما به عنوان یه شخص عادی کسب و کاری رو تولید کنید و روانه بازار در این شهر کنید دست پر بر نمی گردید؟ 

مشهد شهری برای شروع | تور مسافرتی

مشهد شهری برای شروع | تور مسافرتی

خیلی منطقی هستش که یکم از دیدگاه مدیریتی به عبارت مشهد شهری برای شروع بهش نگاه کنیم و با توجه به تامین نیازهای مسافران و پیدا کردن بازارها و نیازهای هدف مشهد را در زنجیره فروش خودمون داشته باشیم ، از نظر ما یعنی درواقع شرکت ایرونا، مشهد برای ما دو برابر سایر مسیر های فروش سودمند هستش.

چرا که هم در ثواب فراهم آوردن و خدمات به زائران حضرت سهیم هستیم و هم از فضای حاصل از فروش صنعت خودمون یعنی گردشگری که اعم از بلیت ، هتل یا تور مشهد هست میتوان اشاره کرد . البته نکته مهم صنعتی گردشگری هستش.

از طرفی باید به این مورد هم اشاره کرد که تقریبا تمامی مسافران و زائرانی که به شهر مشهد سفر می کنند چه بصورت سفر زیارتی و چه به صورت سفر سیاحتی یا طبیعت گردی با رضایت بالای ۸۵ درصد به شهر خودشون برمی گردند.

چرا که باید بدونید که بدلیل حجم زیاد مسافران ساخت هتل های مختلف با درجه های نیاز و دسترسی به پیشرفته ترین امکانات روز دنیا این شهر اولین شهر پیشرفته در صنعت هتلداری ایران محسوب میشه.

ازین رو با تمام ذهنیت شما و با هر درجه و قیمتی که با بضاعت شما سازگار باشه هتل و مجموعه اقامتی وجود داره خب وقتی شما به اندازه بوجه ای که تمایل دارید خرج کنید میتونید به یه سفری که دوست دارید برید ،قطعا این کار و میکنید .

 با کمی تامل به توضیحات ما و یک نتیجه گیری کوچک عنوان مشهد شهری برای شروع برای شما قابل مفهوم تر خواهد شد چرا که از هر لحاظ مشهد همه نیازهای یه کسب و کار شرکت های خدمات مسافرتی کوچک و بزرگ را فراهم میکنه .

مشهد شهری برای شروع | استاندارد در ایرونا

مشهد شهری برای شروع | استاندارد در ایرونا

مشهد شهری برای شروع از تور ؛ این واژه سه حرفی که هنوز هم بعضی از همسفران و همکاران ما از توصیف و تعریف و در کل اجزای تشکیل دهنده آن عاجز هستند. سالها پیش عموما مسافرت به صورت سنتی و غیر حرفه ای انجام می شد.

یعنی شما تصمیم به سفر می گرفتید و بوسیله خودروی شخصی به جایی که مد نظر بود میرفتید بعد طی مسافتی طولانی رانندگی و خستگی راه تازه باید به دنبال جایی برای استراحت یا محل اقامت خود می گشتید تا به معیار مد نظر خود برسید.

بعد از کلی جتسجو و حل شده این مسائل تهیه غذا و پیدا کردن اماکن دیدنی جدید در آن شهر برایتان طعم سفر را به یک کار سخت و خسته کننده تبدیل میکرد تازه خارج از این موضوع استفاده از وسیله ایاب ذهاب مشکلات مهمتری را داشت .

البته در این بین بعضی از دفاتر یا افراد هم بصورت غیر قانونی و بدون داشتن دانش فنی در این زمینه اقدام به اجرای کاروانهای سیاحتی و زیارتی میکردند که یا فاقد کیفیت لازم بوده و یا اگر هم خوب بوده پشتیبانی و حمایت لازم در مواقع نیاز از مسافر نمیشد.

مشهد شهری برای شروع :بطور مثال اگر در سفری زمینی با وسیله نقلیه مشکلی برای یکی از مسافران بوجود می آمد باید با مسئولیت خودتان پیگیر موضوع میشدید چرا که شخص مجری یابه نوعی مدیر کاروان نه صلاحیت رسیدگی به این موضوع را داشته و نه قابلیت انجام این مورد را.

اما امروزه و با توجه به پیشرفت صنعت دیگر واسطه ها توان مقابله با شرکت های خدمات مسافرتی را ندارند بلکه به نوعی یا با این شرکت ها همکاری میکنند یا بطور کل ازین سیستم خارج شده اند چون نمی توانند مسئولیت تور را گردن بگیرند.

استاندارد سازی ایرونا در اجرای تور مشهد

استاندارد سازی ایرونا در اجرای تور مشهد

شرکت ایرونا درراستای عبارت مشهد شهری برای شروع اجرای تورهای خود اصول واستانداردهایی راتعریف کرده که برخی ازآنهارا براتون توضیح میدیم مابرای اینکه یه سفربه هرمقصدی که مدنظر شماست مثلا تور مشهد ابتدا به شناسایی مقصد می پردازیم.

مسیرهای اجرای تورازقبیل تورزمینی،هوایی،ترکیبی،خدمات اتاق وذخیره مکان،پذیرایی ،وعده های غذایی ، ایاب ذهاب وگشتهای موردنیازشما ودرآخر بیمه مسئولیت مدنی درتمام مدت سفرما بر این باور هستیم،

شما برای خارج شدن از فضای کنونی خود به آرامش نیاز دارید واین آرامش فرقی نمیکند با چه بضاعتی،باید به هرترتیبی شده به بهترین شکل ممکن درمعیار خود محقق گردد و به همین دلیل سبب شده شرکت ایرونا با گذشت بیش ازیک دهه قدمت تنها آژنس ارائه دهنده خدمات گردشگری باشدکه تا به امروزدارای رضایت ۱۰۰ % همسفران خودباشد .

همانطور که دربالا گفته شد بطورکلی تور مشهد درایرونا به سه صورت اجرا میشود اجرای تور مشهد زمینی ، اجرای تور مشهد هوایی ، اجرای تور مشهد ترکیبی اجزای تشکیل دهنده این تورها بلیت رفت وبرگشت می باشدکه به صورت ریلی ، آسفالته یاجاده ای ، هوایی میباشد.

اقامت درهتل که بطور کامل مابابیش از ۱۷۰ هتل طرف قرارداد و بازدیدهای سه ماهه درحال حاضر ازتمامی هتلها توانسته ایم مجموعه ای بینظیر فراهم کنیم ، پذیرایی درهتل هم که بصورت منوهای مختلف انتخابی وبوفه میباشد.

وسیله ایاب وذهاب جهت استقبال ازمسافران هنگام ورود وبدرقه هنگام بازگشت واجرای گشتهای داخلی نیم روزه متنوع ، بیمه مسئولیت مدنی مسافرت طبق سقف تعریف شده سازمانی ازتنظیم کردن موارد خط بالا و زمانبندی مناسب ، تورهایی خلق واجرا کرده ایم.

همچنین از شما همسفران محترم که تاپایان محتوای مشهد شهری برای شروع باما همراه بودید دعوت میکنیم برای بازدیداز آخرین محتوای ایرونا بهترین زمان سفر زمینی مشهد با ارسال دیدگاه و نظرات خودتون ما را در ارائه نظراتتون یاری نمایید .