ایروناسیرایروناسیر

ثبت نام شما به این معنی است که تمامی قوانین ایرونا سیر را خوانده اید و قبول دارید

در حال حاضر عضو هستید؟

ایروناسیرایروناسیر
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور قشم

سفر با تور قشم ایروناسیر

سفر به جزیره قشم که یکی از جزایر استان هرمزگان است و به‌عنوان بزرگترین جزیره ایران و خلیج‌فارس در تنگه هرمز قرار دارد. این جزیره در چند دههٔ اخیر به یکی از مکان‌های توریستی و گردشگری تبدیل شده‌است. به همین دلیل آژانس ایرونا تصمیم به برگذاری تور قشم به صورت زمینی، هوایی و ترکیبی گرفته است. این تور مانند سایر تورهای اجرایی ایرونا سیر از مبادی مختلف (تور مشهد به قشم، تور تهران به قشم و سایر شهرستانها)  بوده و میتوانید در هر کجای ایران که هستید با ما تماس گرفته و جهت سفر خود مشاوره بگیرید.

بهترین زمانی که می توانید به جزیره زیبای قشم سفر کنید در فصول پاییز و زمستان است. در اواخر فصل بهار و به‌ خصوص تابستان گرمای هوا و میزان رطوبت به حدی بالا است که برای گردشگری و مسافرت شما مناسب نمی باشد، اما هستند افرادی که به این جزیره در تابستان هم سفر می‌کنند چون در این زمان از سال قیمت تورهای قشم ارزانتر است ولی در فصل پاییز و زمستان آب و هوای قشم بسیار مطلوب تر میباشد ، برای سفری راحت به قشم حتما  تور قشم مناسب با بودجه خود را انتخاب کنید و از سفرتان لذت بیرید .

لیست تورهای قشم و قیمت آن

در این قسمت لیستی از پکیج ها به همراه قیمت آنها آورده شده، با کلیک بر روی هر کدام میتوانید قیمت ها را با توجه به درجه هتل، نوع سفر و تاریخ تور مشاهده کنید، با وجود اینکه توضیحات آورده شده در وب سایت کامل میباشد، در صورت هر گونه ابهام با کارشناسان ما تماس بگیرید

ایرونا سیر مجری انواع تور های مسافرتی به صورت زمینی، هوایی و ترکیبی از تمامی شهر ها

نام تورنوع سفرمدتتاریخ رفتتاریخ برگشتشروع قیمتتماس بگیرید
تور قشم ترکیبی تور قشم--۴۹۰۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور قشم زمینی تور قشم--۳۸۰۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور قشم هوایی تور قشم--۹۸۰۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات

جاذبه های گردشگری قشم

بازار درگهان، دورنمای جزایر ناز، دره ستاره‌ها، غار خوربس، جنگل حرا، سواحل زیبای خلیج فارس، غار نمک، تنگه چاهکوه، قایق سواری، سد پی‌پشت، سد گوران، قلعه پرتغالی‌های قشم، جزیره هنگام، درخت زیبای انجیر معابد، کاسه سلخ (برهوت)، قنات تاریخی زینبی

مساحت جزیره قشم چقدر است؟

مساحت جزیره ۱۴۹۱ کیلومترمربع، حدود ۲/۵ برابر دومین جزیره بزرگ خلیج‌فارس یعنی بحرین است.[۴] طول جزیره از بندر قشم تا بندر باسعیدو در انتهای جزیره را در منابع مختلف بین ۱۰۰ تا ۱۳۰ کیلومتر تخمین زده‌اند و بیشتر روی طول ۱۱۵ و ۱۲۰ کیلومتر تکیه شده‌است. در گزارش توجیهی اجرای قانون تعاریف، طول سراسری جزیرهٔ قشم را ۱۲۰ کیلومتر ذکر کرده‌اند. عرض جزیره، در نقاط مختلف متفاوت بوده و به‌طور متوسط دارای سه عرض: کم (بین طبل و سلخ)، زیاد (بین لافت کهنه و شیب دراز) و متوسط (در منطقه اسکان) است. با این وجود، عرض متوسط جزیره قشم را ۱۱ کیلومتر می‌توان در نظر گرفت.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید