ایروناسیرایروناسیر

ثبت نام شما به این معنی است که تمامی قوانین ایرونا سیر را خوانده اید و قبول دارید

در حال حاضر عضو هستید؟

ایروناسیرایروناسیر
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور داخلی

به گالری تور داخلی ایروناسیر خوش آمدید

تور داخلی برگرفته شده از مکانهای جذاب گردشگری کشور عزیزمان ایران میباشد که همه روزه به تعدادآن افزوده می شود .

وجود شهرهایی که از موقعیتهای مختلف انگیزه سفر رابرای هر سفردوستی ایجاد میکند فرقی نمیکند از چه دسته ای باشد .

ایرانگردی با تور داخلی ابعاد و زوایای مختلفی از قبیل طبیعت،سیاحت،تاریخ،سنت وصنایع دستی رابرای شما به ارمغان خواهد آورد .

مادر قسمت تورهای داخلی با ایجاد معرفی شهرهایی که در آن به اجرای سفر پرداخته این اشاره کرده ایم .

نام تورنوع سفرمدتتاریخ رفتتاریخ برگشتشروع قیمتتماس بگیرید
تور مشهد از کرج ترکیبی تور مشهد ترکیبی۲--۰ریال مشاهده جزئیات
تور مشهد از کرج زمینی تور مشهد زمینی۲--۴۲۲۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور مشهد از شیراز هوایی تور مشهد هوایی۲--۱۲۱۰۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور مشهد از رامسر هوایی تور مشهد هوایی۶--۱۴۶۰۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور مشهد از رامسر زمینی تور مشهد زمینی۲--۵۴۶۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور مشهد از کرمانشاه ترکیبی تور مشهد ترکیبی۲--۸۴۳۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
نام تورنوع سفرمدتتاریخ رفتتاریخ برگشتشروع قیمتتماس بگیرید
نام تورنوع سفرمدتتاریخ رفتتاریخ برگشتشروع قیمتتماس بگیرید
تور قشم ترکیبی تور قشم--۴۹۰۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور قشم زمینی تور قشم--۳۸۰۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور قشم هوایی تور قشم--۹۸۰۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
نام تورنوع سفرمدتتاریخ رفتتاریخ برگشتشروع قیمتتماس بگیرید
تور شیراز از کرج تور شیراز۲--۴۰۸۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از ساری تور شیراز۲--۴۶۳۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از گرگان تور شیراز۲--۳۷۵۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از اراک تور شیراز۲--۳۷۸۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از زنجان تور شیراز۲--۴۴۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از همدان تور شیراز۲--۳۷۵۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
نام تورنوع سفرمدتتاریخ رفتتاریخ برگشتشروع قیمتتماس بگیرید
تور اصفهان از کیش تور اصفهان۲--۸۲۵۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور اصفهان از گرگان تور اصفهان۲--۲۷۴۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور اصفهان از ساری تور اصفهان۲--۲۴۸۰۰۴ریال مشاهده جزئیات
تور اصفهان از زاهدان تور اصفهان۲--۲۸۴۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور اصفهان از کرج تور اصفهان۲--۱۹۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور اصفهان از تبریز تور اصفهان۲--۲۷۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
نام تورنوع سفرمدتتاریخ رفتتاریخ برگشتشروع قیمتتماس بگیرید

دانستنی های سفر به شهر استانبول

شهر استانبول یکی از مقصد مورد توجه برای گردشگران که برای اولین بار میخواهند سفر خارج از کشور را تجربه کنند شهر استانبول در کشور ترکیه می باشد که از همسایگان ایران عزیز می باشد. به همین دلیل با توجه به بررسی ابعاد شهر و معرفی این شهر در این مقاله تلاش کردیم تا برای […]

ارومیه شهر آب و ادیان

ارومیه شهر آب و ادیان یکی از شهرهایی که از مبادی هدف در سفر و گردشگری تلقی می شود را میتوان به شهر فرهنگ و هنر و میهمان نوازی نسبت داد. در واقع ارومیه یک شهر نیست منطقه ای است که هر گردشگری را به خود جذب خواهد کرد و به دلیل این حس میهمان […]

سهم تور ترکیبی مشهد از گردشگری

سهم تور ترکیبی مشهد از گردشگری را میتوان بسیار زیاد و قابل تامل عنوان کرد چرا که ترکیبی است از خلاقیت و اجرایی نو که هم صرفه اقتصادی دارد و هم جذابیت سفر را دارا می باشد. اگر تمایل دارد تا بیشتر در مورد عنوان فوق اطلاعاتی بدست آورید کافیست تا با ما در این […]

اطلاعات مهم در انجام سفرهای داخلی که شاید نیاز داشته باشید

تور داخلی شروع ایرانگردی

خیلی از مواقع ما در رویاهایمان سفرهای خاطره انگیز و بکر را می پرورانیم و از دیدن زیبایی هایی که در اطرافمان موج می زند آگاه نیستیم.

در بیشتر مواقع وقتی صحبت از سفر به میان می آید تصور می‌کنیم که باید  به مناطق دور افتاده و جاهایی که خارج از این مرز و بوم می باشد سر بزنیم.

 بزرگترین ایراد در بحث سفر و گردشگری در تور داخلی همین مورد می باشد که ما از کانون مرکزی گردشگری اطراف خود غافل هستیم می‌خواهیم به دورترینها سفر کنیم.

 دلیل ایجاد صفحه تور داخلی آگاه ساختن همسفران ایرونا از کانون مرکز توجه یعنی ایرانگردی می باشد که کمتر به آن پرداخته شده است.

همانطور که  مستحضر هستید کشور عزیزمان ایران یکی از بزرگترین منابع گردشگری جهان را را در اختیار دارد.

 ایران با وجود منابع طبیعی بکر و همچنین تاریخ تمدن و فرهنگ ناب و دست نخورده و همچنین موقعیت قرارگیری در جغرافیایی زمین شناسی یکی از بهترین اماکن گردشگری دنیا به حساب می آید.

 اما متاسفانه با توجه به بالا رفتن سطح سلیقه نگاه کردن به سبک زندگی دیگران و همچنین الگو برداری از شیوه زندگی دیگران سبب شده کمی کمتر با زیبایی های اطراف خود آشنا شویم.

 ما در آژانس مسافرتی ایروناسیر تلاش کرده‌ایم تا با راه اندازی پکیج های متنوع گردشگری در شهرهای مختلف بستری را فراهم کنیم تا شما همسفران سفری آسوده خاطر را تجربه کنید.

 وجود اجراهای متنوع به صورت زمینی، هوایی، ترکیبی و همچنین به صورت یک روزه تا چند روزه و از طرفی تک مقصد و یا به چند مقصد مختلف را در یک پکیج از نمونه کارهای اجرایی ایرونا می باشد .

 اما موضوع مهم درباره شرایط تورهای داخلی مطلب اصلی این قسمت می باشد که به صورت مفصل به آن خواهیم پرداخت .

برخی از مهمترین شرایط برای انتخاب تور داخلی و ایرانگردی

  •  انتخاب مقصد هدف مهمترین و اولین رکن می باشد که در بسیاری از سفرها شاهد عدم انتخاب درست از یک منطقه گردشگری ، مناسب با مد نظر خود هستیم .
  • استفاده و انتخاب نوع تردد از وسیله سفر می باشد و هماهنگ سازی شرایط خودمان با مسیر اجرای برنامه و مدت زمان سیر و آرامش مسیر .
  • انتخاب هدف از سفری که در حال برنامه‌ریزی آن هستیم یکی دیگر از موارد بسیار مهم برای مسافرت می باشد که باید قبل از سفر به آن حسابی پرداخت .
  • مورد بعدی که درباره آن باید صحبت کرد شرایط جوی و آب و هوای مقصد هدف می باشد که در چه فصلی از سال می توان آن سفر کرد به طور مثال :

 تصور کنید که مقصد هدف شما جزیره زیبای قشم می باشد و شما در اواسط تابستان اقدام به رزرو تور مدنظر کردی اما متاسفانه با توجه به گرمای هوا زمان خوبی را انتخاب نکرده اید. چراکه جزیره قشم به خودی خود حتی در سردترین روزهای سال از هوای گرم برخوردار است چه بسا شما بخواهید در فصل تابستان به سفری در جنوبی‌ترین نقطه کشورمان بروید و گرمای هوا شما را اذیت نکند.

 بنابراین برای انتخاب بهترین و ایده آل ترین سفر خود باید موارد و اصول درستی را رعایت کنید تا بتوانید ضمن استفاده از خدمات پکیج انتخابی خود سفری دلخواه تجربه کنید .

همانطور که مطلع هستید و همچنین ما در باکس قبلی به صورت کلی به آن اشاره مختصر کردیم انتخاب مقصد هدف در تور داخلی یا بهتر بگوییم سفرهای داخلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است .

انتخاب مقصد هدف برای سفری دلخواه

چرا که وقتی برای سفر احساس نیاز میکنید حتی از نظر روانشناختی و روانشناسی گردشگری باید متوجه بشوید در شرایطی که به سفر نیاز دارید چه نوع سفری نیاز شما را برطرف می سازد .

زمانی تمایل دارید بعد از یک مدت فعالیت مداوم جسمی به منطقه ای سفر کنید که آرامش و سکوت تمام روزهای پرمشغله را به باد فراموشی بسپرد و خودتان باشید و هوای پاک و سکوت مطلق.

در این شرایط بهترین گزینه سفر به کنار دریا یا اقامت در یک منطقه کوهستانی بکر با چشم اندازی بی نهایت می باشد که تمام خستگی شما را از بین خواهد برد .

البته مورد بالا فقط اشاره یا مثالی برای نوع انتخاب مقصد هدف از سفرتان می باشد و باید برای انتخاب سفر وقت بگذارید و حسابی برای تخلیه خستگی و پر کردن باطری انرزیان تصمیمی درست اتخاذ کنید . 

ما در باکس قبلی تور داخلی به این موضوع اشاره کردیم و در اینجا تلاش کردیم تا شما همسفران محترم را با نحوه انتخاب مقصد هدف به شکلی کاملا ساده آشنا سازیم .

کار سختی نیست کافیست برنامه هفتگی که حسابی شما را خسته کرده بیاد بیاورید و هرچه سختی هست را با کمی رویا پردازی و استفاده از قوه تخیل عالی خودتان به واقعیتی زیبا مبدل سازید .

اگر در هر حال اهل وقت گذاشتن برای انتخاب مقصد هدف خود نیستید کافیست با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید تا ما بهترین پیشنهاد ها را برای شما ارائه کنیم .

همچنین در همین قسمت یعنی تور داخلی ما تمام شهرهایی که قابلیت اجرای تور دارند را بصورت خلاصه نمایش داده ایم تا با انتخاب هر کدام که مایلید برای سفرتان اقدام نمایید .

یکی از شاخصه های سفر و گردشگری بعد انتخاب مقصد هدف انتخاب نوع سفر می باشد که با چه وسیله ای باید سفر کنیم .

تور داخلی و انتخاب وسیله سفر

در گذشته های دور سفر از چالش بسیار کمی برخوردار بود چراکه اهمیتی برای انتخاب نوع سفر به شکل امروزی معنا نداشت .

اما امروزه با توجه به وجود وسایط سفر از قبیل هواپیما ، قطار ، اتوبوس و بیش از پیش وسیله نقلیه شخصی این انتخاب را کمی با مشکل روبرو کرده است .

همانطور که مستحضر هستید در بسیاری از شهر های ایران به دلیل وجود تمامی مبادی سفر از قبیل فرودگاه راه آهن و مسیرهای جاده ای باید همانند مقصد هدف قبل از سفر انتخاب کنید .

باید در نظر بگیرید مقصد هدف شما در واقع در چه فاصله ای از شما قرار دارد و همچنین تمایل شما برای سفر به سمت چه نوع وسیله سفری می باشد .

ما در ایروناسیر با استفاده از همه ظرفیتها اقدام به تولید پکیجهایی در تور داخلی کرده ایم تا شما سفری آسوده را تجربه کنید .

در این نوع برنامه ها که اشاره به تور هوایی ، تور زمینی و تور ترکیبی با قطار و اتوبوس دارد می توانید خودتان را محک بزنید .

اگر برای یک تور داخلی با کیفیت برنامه ریزی کرده اید قبل از آن باید بدانید که مقصد شما دارای چه مبادی می باشد .

به طور مثال در تور اصفهان هم فرودگاه و هم راه آهن و هم پایانه های مسافربری بین شهری زیادی وجود دارد .

ما برای آشنایی بهتر شما همسفران اقدام به معرفی تمامی ابزارها حمل  ونقلی و وسایل سفر نموده ایم که می توانید در بخش مقالات آن را مطالعه نمایید .

یکی دیگر از شرایط مهم سفر و گردشگری انتخاب زمان مناسب سفر از نظر شرایط جوی و آب و هوا می باشد .

شرایط آب و هوا در تور داخلی

شرایط آب و هوا در تور داخلی

یکی از نکات مهم در زمانبندی خرید تور داخلی بررسی شرایط آب و هوایی و زمان مناسب فصل برای سفر و گردشگری می باشد .

این موضوع آنقدر مورد اهمیت هست که حتی تمام افرادی که به هر نحوی به صنعت گردشگری مرتبط هستند اصول اولیه را رعایت می کنند .

به طور مثال برای اجرای یکی از تورهای داخلی بصورت یکروزه عازم مناطق شمالی باشید و در اواسط راه با کولاک و باد و باران مواجه بشوید .

در این شرایط با توجه به صرف هزینه های زیاد و وقت و انرژی نه از برنامه سفرتون لذت بردید و نه ادامه مسیر براتون میسر خواهد بود و مجبورید به ناچار به خانه برگردید .

البته فقط موضوع به سرما ارتباط ندارد بلکه یخبندان های زیاد ، گرمای بیش از حد ، فصل سیل در مقصد هدف از دیگر موارد هواشناسی می باشد .

از طرفی امکان دارد به دلیل شرایط فوق زیرساخت های تردد وسایل سفر از قبیل قطار ، هواپیما ، و مسیرهای جاده ای هم دچار مشکل باشند .

یا شاید در مقصد بعد از این موضوع شرایط راه و تردد و همچنین آب و هوایی بسیار ایده آل شده باشد و هنوز امکان سفر برای شما میسر نباشد .

بهترین راهکار برای مقاله با این پدیده استفاده از برنامه های هواشناسی و بررسی راه ها از طریق تلفن های مرتبط راه می باشد .

ما دراین باکس به شما یادآوری کردیم که برای یکی دیگر از موارد مهم سفر انتخاب زمان جغرافیایی از نظر اقلیم و آب و هوا می باشد .

تماس صفحه
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید