اجرای تور اصفهان زمینی به صورت ریلی یا جاده ای یکی از برنامه های قابل ارائه در شرکت ایروناسیر می باشد که همه روزه از تمام شهرها قابل اجراست .

بنابراین این محتوا با هدف ارائه اطلاعات مفید قبل از انتخاب تور مد نظر به صورت محتا و تولید و برای ارائه خدمتتان تقدیم میگردد .

ما دراین محتوا اقدام به بررسی مختصری از تور زمینی اصفهان ، همچنین ایستگاه راه  اهن و پایانه مسافربری ، برنامه حرکت و … پرداخته ایم .

اجرای تور اصفهان زمینی | مختصر توضیحات

اجرای تور اصفهان زمینی | منارجنبان

یکی از شلوغترین نوع سفر به اصفهان استفاده از تور اصفهان زمینی می باشد که درآن اقدام به اجرای تور اصفهان زمینی با قطار و اتوبوس خواهیم نمود .

اگر بخواهیم درباره قطار صحبت کنیم باید سری به ایستگاه راه آهن بزنیم و برای سفر جاده از پایانه های مسافربری برون شهر اصفهان با شما خواهیم گفت

اما قبل از اینکه به اصل موضوع بپردازیم باید کمی از موقعیت و شرایط شهر اصفهان که بعنوان نصف جهان معرف است توضیحاتی ارائه کنیم

اصفهان در سال های دور و در زمان حکومت صفویان به عنوان پایتخت ایران بحساب می آمد . این شهر مرکز استان اصفهان و شهرستان اصفهان می باشد .

شرایط شهر اصفهان با سایر شهرها کمی متفاوت است در واقع همانطور که در محتوای اجرای تور اصفهان با هواپیمااشاره کردیم توسعه کمی متمایز است .

به شکلی که در شهر اصفهان از شمال شرقی به سمت دشت و کویری و و از جنوب غربی به دامنه های زاگرس  با شیب ۲% درصدی قرار دارد .

با توجه به وجود آب در منطقه جنوب غربی در این ناحیه زندگی ، کسب و کار و به طور کلی توسعه بیشتری پیدا کرده است .

همچنین میتوان به اماکن تاریخی ، فرهنگی ، گردشگری ، موزه ها ، بناهای قدیمی ، مراکر خرید و بازدید از زیباترین شهر هوشمند ایران اشاره کرد .

شهر اصفهان در شرایط آب وهوایی خشک قرار دارد و با توجه به تغییر اقلیم این شهر به شرایط فراخشک مبدل گردیده است .

ما در این قسمت فقط مختصری از شهر اصفهان را برای شما همسفران محترم که علاقه مند به اجرای تور زمینی اصفهان دارید ارائه کردیم و محتوا جامعتر و را در نوشته ای دیگر تقدیم شما خواهیم کرد .

اجرای تور اصفهان زمینی | ایستگاه راه اهن

راه آهن استان اصفهان

اجرای تور اصفهان زمینی با قطار :شهر اصفهان از نظر فرهنگی ، اقتصادی و استراتژیک یکی از مهمترین ایستگاه های راه آهن ایران را به خود اختصاص داده است .

این شهر درسال ۱۳۴۷ با تلاش فراوان مسئولین وقت و پیگیری های مکرر به شبکه سراسری با مسیر اصلی پیوست .

این ایستگاه در فاصله ای حدود ۸ کیلومتری از شهر در مقابل سپاهان شهر قرار دارد و فاصله زمانی جهت ترانسفر معادل ۳۰ دقیقه با ماشین می باشد .

رسالت و هدف اصلی در زمان احداث ایستگاه راه آهن اصفهان مبنی بر تامین مواد اولیه و توزیع محصولات صنعتی استان قرار دارد .

این اداره کل دارای ۶۱۵ کیلومتر خط اصلی ، ۲۲۱ کیلومتر خط مانوری و ۹۹ کیلومتر خط صنعتی و تجاری و ۲۷۹۴ دهانه پل به طول ۲۷۹۶ متر است .

اغلب این پلها دارای سازه بتنی بوده و سه دهانه پل بزرگ فلزی که بزرگترین آنها ۱۴۸ متر می باشد و چهاردهانه تونل که بزرگترین آن ۶۸۲ متر در بلاک ایرانکوه به آبنیل قرار دارد.

قسمت اعظم روسازی در این اداره کل با استفاده از تراورسهای بتونی و ریلهای (uic ۶۰) تشکیل شده است که امکان اعزام قطارهای سنگین و حرکت با سرعتهای بالا را فراهم می آورد .

ایستگاههای مهم این اداره کل عبارتند از اصفهان ، سیستان ، زرین شهر ، حسن آباد ، کاشان ، بادرود و آبنیل و دیزیچه .می باشد .

این اداره کل به مراکز صنعتی و اقتصادی اصلی استان متصل است و امر خطیر خدمت رسانی به اقتصاد و علاقه مندان به اجرای تور اصفهان زمینی با قطار را بر عهده دارد .

علاوه بر این با توجه به موقعیت فرهنگی و توریستی استان و شهر اصفهان اهمیت بخش مسافری در این اداره کل پر واضح است .

اجرای تور اصفهان زمینی | پایانه مسافربی بین شهری

پایانه مسافربری کاوه اصفهان

اگر تمایل دارید تا اجرای تور اصفهان زمینی با اتوبوس را تجربه کنید به طور حتم به خاطر داشته باشید که باید پایانه کاوه را ببینید .

این ترمینال مسافربری که با نام ترمنال کاوه به شناخت رسیده بزرگترین و محوری ترین پایانه مسافری شهر اصفهان می باشد .

همچنین ترمینال مسافربری کاوه با مساحتی معادل ۱۰۰.۰۰۰ متر مربع و همچنین ۳۰.۰۰۰ هزار متر مربع زیر بنا در حال فعالیت می باشد .

همچنین وجود ۲۵.۰۰۰ هزار متر مربع فضای سبز و لندسکیپ در سال ۱۳۷۰ تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفته است .

همچنین این ترمنال با وجود ۱۶ شرکت مسافربری سالانه ظرفیتی معادل ۱۲ هزار نفر را به اقصی نقاط ایران جابجا میکند .

از امکانات این ترمینال برای ارائه خدمات در اجرای تور اصفهان زمینی با اتوبوس به شرح زیر می باشد که عبارتند از :

هتل با ظرفیت ۸۰ نفر ، رستوران ،حمام ، خوابگاه رانندگان ، تعمیرگاه اتوبوس ، تاکسی ، نمازخانه و فروشگاه ها از جمله خدمات و امکانات این ترمینال می باشد .

ضمن وجود پپایانه مسافربری کاوه در شمال میتوان به پایانه صفه در جنوب ، ترمینال جی در شرق و زاینده رود در غرب اشاره کرد .

بنابراین نیاز نیست خودتان را درگیر این موضوع کنید کافیست مقصد هدف را برای سفر با اتوبوس انتخاب کنید و به یکی از چهار ترمینال برون شهر بروید .

ما قبل از این محتوا در یک محتوای جداگانه مختص تورهای بین شهر بود به اختصار درباره این ۴ پایانه مسافربری بین شهری اصفهان صحبت کرده ایم .

اما با توجه به حجم بالای اطلاعات در این پایانه ها باید بطور حتم به این مهم در محتوایی جداگانه با تمام جزئیات پرداخت شود .

اجرای تور اصفهان زمینی | بهترین زمان سفر

همانطور که مستحضر هستید حجم زیادی از مسافران را در زمینه اجرای تور اصفهان زمینی با قطار و اتوبوس صورت میگیرد .

این دلیلی جز امنیت بیش از پیش و صرفه اقتصادی سفر با قطار و اتوبوس می باشد که در مجموعه این سفرها گردشگران به آن پرداخته اند .

همچنین با بالا بودن نرخ بلیت هواپیما در اکثر مسیرها خیلی منطقی به نظر می رسد که حجم مسافران بیشتر به سمت سفرهای زمینی برود .

شهر اصفهان هم ازین دسته مستثنی نیست و با ایجاد بستر لازم برای اجرای تور زمینی اصفهان سبب شده تا این امکان بوجود بیاید .

اما در پی مطالب فوق باید خدمت شما همسفران و گردشگران محترم عرض کنیم که مسیر اصفهان یکی از مسیرهای پرتردد می باشد .

از طرفی اگر بصورت ریلی اقدام به اجرای تور اصفهان زمینی کرده اید باید مدنظر داشته باشید که این مسیر از قطارهای نسبتا زیادی به مانند مسیر مشهد برخوردار نیست .

بنابراین قبل از رزرو و یا ثبت نام حتما تاریخ مد نظر خودر ابا کارشناسان ما در ایرونا هماهنگ کنید تا بصورت کامل راهنمایی صورت گیرد .

همچنین در مسیر اجرای تور اصفهان زمینی با اتوبوس این شهر دارای اتوبوس های عادی و ویژه می باشد که در این شرایط تعداد اتوبوس های عادی فوق العاده کم می باشد .

بنابراین اگر تمایل به اجرای تور اصفهان با اتوبوس های عادی را دارید بازهم همکاران و کارشناسان ما را دراین سفر باخبر کنید .

در کلیه تورهای اصفهان با اتوبوس بصورت پیش فرض تمام پکیج ها با اتوبوس ویژه طراحی شده است و در صورت نیاز به اتوبوس عادی این امر امکان پذیر می باشد .

گشت و گذار در شهر اصفهان

اجرای تور اصفهان زمینی | میدان نقش جهان

همانطور که مستحضر هستید اصفهان یکی از شهرهایی است که برای بازدید ازین شهر نمیتوان با اجرای تور اصفهان زمینی به مدت محدود گشت را به پایان رساند .

باید برای بازدید ازین شهر از قبل برنامه بسیار منظمی داشته باشید همچنین زمانبندی در بازدید از اماکن گردشگری بسیار حائز اهمیت است .

با توجه به تعداد زیاد اماکن گردشگری و تاریخی لازم است بدانید که زمانبدی فوق بسیار حائز اهمیت است و برای این موضوع انتخاب پکیج گشت های داخل تور بسیار مفید است .

استفاده از پکیج هایی که ما در بستر اجرای تور اصفهان زمینی طراحی کرده ایم سبب شده تا ضمن کاهش هزینه های ترانسفر بصورت شخصی و ورودیه های اماکن دیدنی شما با وجود لیدرهای مجرب این شرکت و متخصص بهترین برنامه گشت های داخلی را تجربه کنید .

ما در ایرونا همانند سایر تورهای داخلی برنامه گشت های خود را با توجه به تعداد روزهای اقامت در هتل تنظیم کرده ایم و بنابه مدت اقامت شما گشت ها را خریداری میکنید .

گشت های روز اول : میدان مقش جهان ، کاخ عالی قاپو ، عمارت چهلستون ، مسجد جامع عباسی ، مسجد شیخ لطف الله ، بازار قیصریه

گشت های روز دوم : عمارت منارجنبان ، آتشگاه ، کلیسا و موزه وانک ، سی و سه پل ، پل خواجو از جمله اماکن دیدنی این شهر می باشد که در برنامه ها قابل اجرا می باشد .

همچنین ما در ایرونا اقدام به تولید محتوا کلیه اماکن گردشگری شهر اصفهان خواهیم کرد و از ابتدا مانند محتوای قبلی ( اجرای تور اصفهان هوایی ) اطلاعات سازی خواهیم کرد .

 مبادی مرتبط سفرهای زمینی اصفهان

اصفهان – خیابان کاوه بعد از پل چمران

اصفهان – فلکه احمد آباد ،خیابان جی ؛ ابتدای خیابان همدانیان

اصفهان – پل وحید بلوار میرزا کوچک خان جنگلی

اصفهان – خیابان آزادی ، ابتدای هزار جریب

اصفهان – میدان آزادی، خیابان هزار جریب، ۵ کیلومتری جاده شیراز، رو به روی سپاهان شهر