شروع فعالیت آژانس ایرونا سیر

هنوز هم رویایمان برایمان سرشار از انگیزه و انرژی است ، وقتی به این موضوع فکر میکنم هنوز هم پر می شویم از حس اشتیاق.حدود یک دهه وقت صرف شد تا بتوانیم اهداف و بستری که می خواستیم را پیاده سازی کنیم ، از یک کلمه با کلی فکر شروع شد و حالا شرکتی با نام ایرونا جایگاه ویژه ای برای ما و همسفرانمان شده است . دفترخدمات مسافرتی وگردشگری ایرونا در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۰۶ با تایید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی تاسیس گردید و با رایزنی ها و پیگیری های مکرربه اداره ثبت شرکت وموسسات غیر تجاری در مورخ ۱۳۸۹/۰۶/۲۹ به شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ایرونا سیر تبدیل گردید.ایرونا از زمان شروع فعالیت خود تا به امروز توانسته جایگاه و رتبه خوبی در بین سایر شرکتهای هم رده خود کسب کند و این تلاش چیزی نیست جز انگیزه ای وصف ناپذیر که میل به ادامه را برای ما دو چندان خواهد کرد .

ارزش های اصلی ما

ایرونا از ۲ واژه تشکیل شده است :

ایران در زبان اوستایی به صورت “اییریه” و در پارسی باستان به صورت “اریه” آمده است. ایر یا همان آریا در اوستا به معنی شریف و نجیب زاده و نژاد اصیل است. پسوند نیز در اینجا قید مکان است و روی هم واژه ایرونا یعنی سرزمین نجیب زادگان ما می باشد .

در این وب سایت تور ها و هتل ها به تفکیک برای هر شهر به صورت جداگانه دسته بندی شده اند، شما میتوانید در قسمت تورها، تور خود را با هتل مورد نظرتان انتخاب کنید، و اطلاعات آورده شده کاملا جامع میباشد، با این حال در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی میتوانید با کارشناسان ایرونا سیر که اطلاعات تماس آنها در بخش تماس با ما وب سایت آورده شده تماس حاصل نمایید

درباره ما بیشتر بدانید

بستر فعالیت ایرونا

توانسته ایم با پایبندی به اصول مشتری مداری ، و رعایت حقوق مصرف کننده و رضایت در اجرا ، که از اصلی ترین های اصول ماست ، خدمات قابل ارائه خود را بیش از پیش بهتر و با کیفیت بیشتری به همسفران خود ارائه کنیم ، از شما همسفر گرامی دعوت میکنیم تا برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات قابل ارائه شرکت ایرونا به موارد ذیل توجه نمایید .

  1. اجرا و هندلینگ تورهای داخلی و خارجی به صورت زیارتی سیاحتی ورزشی تفریحی
  2. اجرا و هندلینگ تورهای داخلی و خارجی  طبیعت گردی دوچرخه سواری کویر نوردی و کوهنوردی
  3. اجرا و هندلینگ تورهای یکروزه یا چند روزه داخلی فصلی
  4. تهیه و فروش بلیت های قطار و هواپیما بصورت داخلی و خارجی
  5. اخذ و ذخیره مکان های اقامتی در داخل یا خارج از کشور بصورت آنلاین یا تلفنی
  6. اخذ ویزا بصورت عادی و فوری و کشورهای عضو شینگن
  7. تنظیم وقت سفارت کشورهای مختلف و پیکاب در کشورهای مربوطه
  8. هماهنگی و برنامه ریزی تور دلخواه مسافران بصورت اختصاصی و گروهی
  9. اجرا و برنامه ریزی همایش سمینارهای مرتبط ،  فروش بلیت مسابقات ، کنسرت و تئاتر

هماهنطور که در بالا گفته شد ، ایرونا در حال حاضر دراری مجوز بند ب اخذ شده از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان تهران می باشد و همچنین دارای پروانه عضویت  از انجمن صنفی دفاتر سفر و گردشگری استان تهران می باشد که بصورت مشهود داخل شرکت ایرونا به نمایش گذاشته شده است .همچنین لازم بذکر است که ایرونا با ثبت نام و برند خود در سازمان ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری  در قالب شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در حال فعالیت می باشد .

۶۲۰
مکان های شگفت انگیز برای بازدید
۴۲۵۲
هتل های قابل انتخاب
۱۱۲۰
تور های قابل انتخاب
۳۲۰۰
مسافرین ایرونا