ایروناسیرایروناسیر

ثبت نام شما به این معنی است که تمامی قوانین ایرونا سیر را خوانده اید و قبول دارید

در حال حاضر عضو هستید؟

ایروناسیرایروناسیر
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد از کرج هوایی

لیست قیمت های تور، به تفکیک نوع تور در این قسمت قابل مشاهده میباشد. جهت مشاهده لیست قیمت ابتدا نوع سفر را در این قسمت انتخاب نمایید:

تور مشهد از کرج هوایی با هواپیما بوئینگ یا ایرباس بصورت همه روزه و اقامت در هتلهای باکیفیت و نزدیک حرم با پذیرایی با منو انتخابی و یا بوفه در ایروناسیر می باشد.

این قسمت برای ارائه اطلاعاتی بهتر برای همسفران این تور اعم از فرودگاه و مدت زمان و برنامه پروازی مسیر تور فوق می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تور مشهد از کرج هوایی

تور مشهد از کرج هواییتا همین چند وقت پیش همسفران محترم تور مشهد از کرج هوایی برای اینکه بتوانند سفر خود را بصورت هوایی به مقصد خود یعنی حرم امام مهربانی ها آغاز کنند باید به نزدیکترین فرودگاه خود یعنی مهرآباد که در میدان آزادی تهران واقع شده است می رساندند.

این فرودگاه اگرچه بعنوان مدرن ترین فرودگاه داخلی ایران محسوب میشود اما بدلیل فاصله زیادی که تا شهر کرج داشت و همچنین ترافیک های بی حد خود ضمن خستگی در ابتدای سفر تاثیر زمان تلف شده ای را برجای میگذاشت.

این موضوع سبب شد تا مراحل پایانی احداث فرودگاه پیام کرج رقم بخورد و در زمان کوتاهی بعد از تصمیم گیری ها و نهایی شدن طرح افتتاح و راه اندازی فرودگاه با اجرای پرواز که بخشی از آن را همسفران تور مشهد هوایی از کرج تشکیل داده بودند صورت بگیرد.

لازم به ذکر است که د رابتدای سال ۱۳۹۷ فرودگاه پیام که از قبل به منطقه اقتصادی حمل و نقل بار و توشه و آموزش های خلبانی شرکت های مختلف فعالیت میکرد با رویکردی جدید به حمل و نقل مسافر بخصوص در مسیر تور مشهد با هواپیما از کرج اقدام به فعالیت نماید.

در حال حاضر و طبق گراف ها یا برنامه های پروازی مقاصد جابجایی مسافر به شهر هایی از قبیل مشهد مقدس ،یزد ،اهواز برقرار بوده و در بازه های زمانی به دلیل خلوتی امکان کاهش یا عدم اجرای پرواز مد نظر وجود دارد.

اما نکته مهم در این زمینه این می باشد که شرکت هایی هواپیمایی که مسئولیت جابجایی مسافران را در بیشترین تردد برعهده دارند عبارتند از شرکت هواپیمایی کارون ، و همچنین ایرلاین هایی نظیر قشم ایر و کیش ایر ار میتوان ازین دسته در تور کرج مشهد هوایی نام برد.

توضیحات قابل ارائه در این سفر

اتوضیحات قابل ارائه مرتبط تورز خدمات قابل ارائه در تور مشهد هوایی از کرج میتوان به مواردی اشاره کردکه در بند زیر توضیحاتی را دراین مورد اشاره خواهیم کرد.

لطفا” یک ساعت ونیم قبل ازسفر دردرگاه وردی سفر خود درشهر کرج نسبت به وسیله سفر حضور داشته باشید تا از سفر خود جا نمانید.

مدت اقامت دراین سفر با توجه برنامه حرکت وسیله که در این پکیج هواپیماهای بوئینگ و ایرباس در شهر کرج میباشد و در بازه های زمانی مختلف امکان تغییر وجود دارد.

هتل های مختلف در شهر مشهد وجود دارد و ایرونا فقط تعدادی را بعنوان نمونه در پکیج قرار داده ودرصورت هتلی خارج از پکیج با ما درمیان بگذارید.

ایرونا با داشتن هتلهای زیاد این امکان را فراهم کرده است همچنین پذیرایی در هتل به تعداد شبهای اقامت با منو انتخابی یا بوفه می باشد.

دلیل تغییرات برنامه حرکتی وسایل سفر برنامه ریزی هایی است که از طرق سازمانهای مرتبط در ابتدای هر فصل ابلاغ میگردد و گاهی اوقات هم حذف میگردد.

در چنین شرایطی با توجه به پکیجی که از قبل طراحی گردیده امکان اجرا وجود نخواهد داشت و این موضوع از دسترس آژانس ایروناسیر خارج میباشد.

در بعضی از بازه های زمانی امکان فروش تور بصورت سیستمی نرخ مصوب می باشد و در اکثر زمان ها فروش تور کرج مشهد هوایی در قالب چارتر می باشد.

در برخی ازین پکیج های تور تعدادی از هتل ها دارای خدمات ترانسفر استقبال و بدرقه می باشند و نیازمند ارائه شما همسفران برای هماهنگی با راننده به هتل می باشیم.

به دلیل تغییراتی که در برنامه حرکتی سفر اعم از تغییر ساعت یا تاخیر درطی مسیر و ترافیک های حاصله در شهرهای مبدا یا مقصد وجود دارد، امکان زود یا دیر رسیدن ترانسفر وجود دارد.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید