ایروناسیرایروناسیر

ثبت نام شما به این معنی است که تمامی قوانین ایرونا سیر را خوانده اید و قبول دارید

در حال حاضر عضو هستید؟

ایروناسیرایروناسیر
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد از قزوین

لیست قیمت های تور، به تفکیک نوع تور در این قسمت قابل مشاهده میباشد. جهت مشاهده لیست قیمت ابتدا نوع سفر را در این قسمت انتخاب نمایید:

در زیر لیست قیمت تور مشهد از قزوین با قطار با توجه به هتل انتخابی قابل مشاهد میباشد، جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های ما تماس گرفته تا کارشناسان ایرونا شما را در انتخاب مناسبترین تور راهنمایی کنند .


خدمات تور مشهد از قزوین زمینی

  1. بلیت رفت و برگشت قطار در مسیر قزوین - مشهد - قزوین
  2. دو شب و سه روز اقامت در هتل های لوکس و با کیفیت ، نزدیک حرم
  3. پذیرایی به تعداد شبهای اقامت بصورت منو انتخابی یا بوفه با توجه به هتل مد نظر
  4. سرویس ترانسفر استقبال بصورت رایگان در تمامی تورها
  5. بیمه مسافرتی برای مسافران بالای ۲۳ نفر
  6. پشتیبانی ۲۴ ساعته از ابتدا شروع تور الی پایان تور

نام هتل یک تخته دو تخته سه تختهکودک با خدماتکودک بدون خدماتتوضيحات
1 تخته 4,360,000 2 تخته 3,660,000 3 تخته 3,660,000 کودک با خدمات 3,100,000 کودک بدون خدمات 2,000,000

جهت رزرو تماس بگیرید

1 تخته 4,560,000 2 تخته 3,760,000 3 تخته 3,760,000 کودک با خدمات 3,200,000 کودک بدون خدمات 2,000,000

جهت رزرو تماس بگیرید

1 تخته 5,160,000 2 تخته 4,160,000 3 تخته 4,160,000 کودک با خدمات 3,600,000 کودک بدون خدمات 2,000,000

جهت رزرو تماس بگیرید

1 تخته 5,560,000 2 تخته 4,760,000 3 تخته 4,760,000 کودک با خدمات 3,200,000 کودک بدون خدمات 2,000,000

جهت رزرو تماس بگیرید

1 تخته 6,760,000 2 تخته 5,160,000 3 تخته 5,160,000 کودک با خدمات 3,400,000 کودک بدون خدمات 2,000,000

جهت رزرو تماس بگیرید

1 تخته 9,560,000 2 تخته 7,760,000 3 تخته 7,760,000 کودک با خدمات 4,600,000 کودک بدون خدمات 2,000,000

جهت رزرو تماس بگیرید

1 تخته 10,300,000 2 تخته 7,980,000 3 تخته 7,220,000 کودک با خدمات 4,000,000 کودک بدون خدمات 2,000,000

جهت رزرو تماس بگیرید

تور مشهد از قزوین بصورت زمینی با قطار و اتوبوس ؛ یا هوایی و یا ترکیبی مشهد از قزوین را در این صفحه بصورت اختصاصی نظاره گر باشید

اجرای تور قزوین به مشهد

نمای از شهر قزوین-تور مشهد از قزوین

آژانس ایرونا سیر پکیج های مختلف وجامعی از شهرهای مختلف به مشهد مقدس دارد که یکی از این پکیج ها تور مشهد از قزوین است.

تابه حال به این فکر کرده اید که از قزوین چگونه می توانید به زیارت امام رضا ؟ برای اینکه اطلاعاتی و درک درستی داشته باشید کمی ازین شهر خواهیم گفت .

شهر قزوین تا مشهد حدود ۱۰۵۰ کیلومتر است که از چند روش مختلف میشود به مشهد سفر کرد و در قسمت های بعد توضیحاتی در این باره خواهیم داد .

قزوین یکی از استان های نزدیک به تهران است که در شمال غربی ایران واقع شده است.این استان یکی از استان های تاریخی ایران است

جالب تر از این موضوع قابل ذکر است که خود استان قزوین دارای اماکن گردشگری و تاریخی می باشد که ۱۱ درصد آثار تاریخی در این استان به ثبت رسیده است.

مسیر ریلی قزوین

بیشتر مردم شهر قزوین فارسی زبان هستند و فقط با لهجه خاص خود صحبت می کنند و مهاجرت حجم زیادی از هموطنانمان از سایر شهر از دیگر اقوام این استان هستند.

همراهان عزیز باید آگاهی داشته باشید که وقتی با تور مشهد از قزوین سفر میکنید از جاهای دیدنی مشهد هم می توانید بازدید کنید یا به رستوران های خوب مشهد بروید و از غذا های رستوران های عالی مشهد لذت ببرید .

قزوین دارای اماکن متبرکه و امامزادگان زیادی و یکی از این امام زاده فرزند دوساله امام رضا است که موقع سفر کردن ایشان از مرو هنگام عبور از این استان در گذشت  .

مردم این شهر برای سفر به مشهد از طریق های گوناگون به سفر امام رضا میروند .وقتی صحبت از تور مشهد میشود همه فقط به زیارت امام رضا فکر می کنند .

تور قزوین مشهد با قطار

ایستگاه راه آهن قزوین

استان قزوین یکی از استان هایی است که در ساخت معابر پیشگام بوده که خیابان سپه در زمان شاه طهماسب صفوی در کنار دارالسلطنه و بنای عالی قاپو را ساخته است .

در دوره ناصری خیابان سپه را تا خیابان تهران قدیم امتداد داد و وقتی خط راه آهن به شهر رسید بنای کاروانسرای سعدالسلطنه را خراب کردند و این خیابان را به ایستگاه راه آهن در جنوب شهر متصل کردند .

راه آهن استان قزوین در سال ۱۳۱۸ تاسیس و در همان سال به بهربرداری رسید.راه آهن مربوط به دوره پهلوی است وایستگاه قزوین ایستگاه مسافربری و تشکیلاتی است .

وقتی صحبت از تور مشهد از قزوین با قطار میکنیم بیشتر مسافران صبور ذهنشان به سمت قطار معطوف می شود .

سفر با قطار بسیار لذت بخش است واز لحاظ راحتی و امنیت حرف اول را میزند همچنین از قزوین تا مشهد حدود ۱۴ ساعت زمان میبرد که مقصد برسید .

درست است که چند ساعتی را برای رسیدن به مقصد باید منتظر بمانند ولی در اصل  شب را خوب استراحت می کنید و صبح به مقصد که همان مشهد هست میرسند .

در مسیر تور مشهد از قزوین دونوع قطار وجود دارد . قطار درجه یک چهار تخته که ظرفیت کوپه ها چهارنفره و همچنین قطار درجه یک شش تخته که به طبع ظرفیت تخت شش عدد می باشد .

داخل هر کوپه سیستم تهویه ،تخت ، پتو ، ملحفه ،سیستم صوتی ،مانیتور و داخل خود قطار سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی که انتهای هر واگن و رستوران قرار دارد .

تور مشهد از قزوین هوایی

فرودگاه سبک قزوین

عزیزانی که دوست دارند با پرواز سفر کنند باید بدانند که استان قزوین فرودگاه ندارد و از خود قزوین نمیتوانند با پرواز سفر کنند .

تعدادی از مسافران اصرار بر این دارند که با پرواز به مسافرت بروند حالا بنا به دلیل اینکه وقت کمی دارند یا حوصله مسیر طولانی را ندارند.

این تعداد از همسفران  باید به تهران بیایند و از فرودگاه مهرآباد به مقصد خود سفر کنند البته این نیز یک سفر کوتاه است.قزوین تا تهران حدود ۲ساعت فاصله دارد.

همچنین سفر از قزوین تا تهران از دو مسیر امکان پذیر می باشد اولین مسیر حدود۱۵۳ کیلو متر است که معادل  ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه زمان میبرد .

راه دوم ۱۹۲ کیلومتر معادل ۲ساعت و ۴۹ دقیقه می باشد که راه دوم خیلی مورد استقبال همسفران نمی باشد چون جاده ای بی کیفیت در انتظار شماست .

به تازگی در استان البرز و شهر کرج فرودگاهی به نام فرودگاه پیام تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفته است که یکی دیگر از روش های سفر شما می باشد .

در صورتی که شما تمایل به استفاده از تور مشهد از قزوین هوایی را دارید کافیست با استفاده از مشاوره کارشناسان ایرونا سفری با کیفیت را تجربه کنید .

البته لازم به ذکر است که در فرودگاه جدید شهر کرج هنوز به طور دقیق پروازها شروع نشده اما با شروع مجدد پروازها بخشی از مسافت شما کم خواهد شد .

همچنین اگر هنوز هم به تور قزوین مشهد با هواپیما علاقه مندید باید در جریان باشید که مدت زمان سفر شما از فرودگاه تهران تا مشهد ۷۵ دقیقه می باشد .

تور زمینی مشهد از قزوین با اتوبوس

ترمینال قزوین-تور مشهد از قزوین

در گذشته بنا به دلایلی مسیر قزوین به مشهد فاقد قطار بود و به همین دلیل بیشتر مسافران و علاقه مندان به تور مشهد از قزوین از مسیر جاده ای استفاده میکردند .

شاید به همین دلیل باشد که هنوز هم علاقه روزهای گذشته سفر بصورت جاده ای یا با اتوبوس بصورت نوستالژی مورد علاقه سفردوستان قرار دارد .

خیلی از مسافرین دوست دارند از سفر جاده ای استفاده کنند و سفر با اتوبوس از لحاظ هزینه برای آنها به صرفه است .

و یکی دیگر از دلایلی که بعضی مسافران عاشق سفر جاده ای هستند این از که از مناظر زیبای جاده لذت میبرند و بدون اینکه نیاز باشد خود رانندگی کنند .

تمام حواسشان را به مسیر می دهند و در طی سفر به بیرون از پنجره نگاه می کنند و از سکوت و آرامش و تماشای مناظر بهره می برند .

خیلی از مسافران در اتوبوس به کارهای عقب افتاده خود می پردازند و تمام استفاده را از زمان خود می برند و به به علاقه مسافران بستگی دارد .

 

زمان سیر اتوبوس از قزوین به مشهد حدود ۱۴ساعت و ۳۰دقیقه است وتعداد صندلی در اتوبوس وی آی پی ۲۵ نفر و در اتوبوس های معمولی حدود ۴۰ نفر است .

صندلی ها در بعضی اتوبوس وی آی پی کامل تخت میشود در بعضی نیمه تخت میشود که این نوع اتوبوس ،سفر جاده ای راحتتری را برای شما خواهد داشت .

همسفران محترم برای استفاده از تور مشهد از قزوین با اتوبوس کافیست به پایانه های شهر مراجعه کنند و ما در انتهای این محتوا به مبادی ورودی اشاره خواهیم کرد .

تور مشهد از قزوین ترکیبی

یکی از تورهای فوق العاده مورد توجه همسفران تور مشهد از قزوین بصورت ترکیبی می باشد و مادر ایرونا به این مهم پرداخته ایم .

ازین گروه‌  تورها در بیشتر مواقع یکی از بهترین و با کیفیت ترین اجرا هایی که می توان از آن نام برد یاد می شود.

 مادر شرکت ایروناسیر تمام تلاش خودرا کردیم تا بتوانیم نسبت به ارائه تور ترکیبی مشهد اقدامات مفیدی را انجام دهیم.

 تور ترکیبی مشهد همانند سایر تورها از بلیط رفت و برگشت ،اقامت در هتل به همراه پذیرایی برخوردار می باشد.

 از این رو شروع به طراحی پکیج تور مشهد از قزوین ترکیبی کرده ایم وبه صورت زیر اجرای آن پرداختیم.

 تفاوت قابل لمس در این طور استفاده از سایر وسایل سفر می باشد به همین دلیل ما یک طرف سفر را قطار و طرف دیگر را هواپیما قرار داده ایم .

 دلیل انتخاب این تورها بیشتر برای همسفرانی می‌باشد که علاقمند به استفاده ازدو وسیله سفر میباشند  و تمایل دارند هردورا تجربه کنند.

همچنین از طرفی از زمان زیادی برخوردار نیستند و از طرفی از زمان کمتر ، از بعد دیگر میتوان به صرفه اقتصادی این تور اشاره کرد .

 اما تمام این ها مشروط به این می باشد  که یک طرف سفر حتما پرواز باشد  و طرف دیگر سفر قطار یا اتوبوس .

در واقع همانطور که قبلا اشاره کردیم در این پکیج ها میتوانید با استفاده از تور مشهد با رزرو هتل مشهد سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

 همچنین از شما دعوت میکنیم تابا آخرین محتواهای ساخته شده مانند تور مشهد از اندیمشک بازدید نمایید .

اطلاعات مبادی سفر شهر قزوین

برای استفاده از تور مشهد از قزوین کافیست بعد از خرید تور مد نظر از ایرونا به یکی از مبادی سفر خود مراجعه کنید .

قزوین، انتهای اتوبان ایت الله ترابی، میدان تهران قدیم، بلوار خرمشهر، ترمینال قزوین

استان قزوین، قزوین،  انتهای خیابان راه آهن

شهر قزوین دارای فرودگاه با پرواز های کوچک و سبک می باشد و برای پروازهای بزرگ این امکان وجود ندارد .

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید