اجرای تور شیراز ترکیبی خدمتی است که اگر تمایل دارید تا از دو وسیله سفر استفاده کنید کافیست رزرو وثبت نام خود را انجام دهید .

در این پکیج با استفاده از قطار ، هواپیما و اتوبوس سفری جالب و عالی را تجربه خواهید کرد و انتخاب وسایل سفر به سلیقه خودتان خواهد بود .

اجرای تور شیراز ترکیبی | توضیحات

اماکن دیدنی شیراز

امروزه با افزایش ظرفیت ها و اضافه شدن ناوگان های مختلف سفر از قبیل مبادی مختلف نظیر فرودگاه و راه اهن دیگر صحبت سفر فقط یک موضوع ساده نیست .

چرا که در پی اتفاقات فرهنگی و زیرساختی درباره گردشگری باید شاهد اتفاقات نو در این صنعت بدون دود باشیم .

قبل از اینکه به سراغ محتوای بنیادی اجرای تور شیراز ترکیبی برویم باید در نظر داشته باشیم که در گردشگری و فرهنگ سفر چه اتفاقاتی رخ داده است .

تا همین چند وقت پی حدود یک دهه بیشتر سفرها بصورت زمینی و با وسیله نقلیه شخصی یا استفاده از اتوبوس صورت میگرفت .

کم کم فضای سفر شکل خاص خودش را پیداکرد و استفاده از وسیله نقلیه شخصی جای خود را به عمومی داد و دلیل جز بالا رفتن هزینه های سفر نمیتوان چیزی عنوان کرد .

اما چرا این اتفاقات به سرعت افتاد سوالیست که در متن این محتوا به شما توضیحات جامعی را خواهیم داد .

در سالیان دراز که همه دست سفرهای گروهی کشیده بودند و بصورت نفرادی سفر میکردند شاید از نظر اقتصادی دیگر ارزش سفر به شکل سابق نبود .

هزینه های مصرفی خودروی شخصی و هزینه سوخت که در یک دهه قبل بازتاب گسترده ای در سفرها داشته میتواند یکی از دلایل مهم تلقی شود .

اما درکنار این تغییر عوض شدن شکل سفر از نظر روانشناسی برای گردشگران حاله ای از ابهام رابوجود آورده بود چرا که خستگی راه دیگر انگیزه های سفر را از بین می برد .

در این دوران وسایل سفر از قبیل قطار،هواپیما و یا اتوبوس با هزینه هایی به طبع پایین روندی را آغاز کرده بودند که دیگر نمیشد با آنها رقابت کرد اما استفاده از اجرای تور شیراز ترکیبی معیارها را جابجا کرد.

از دگرگونی صنعت تا بازارهای هدف

تور ترکیبی شیراز با قطار و هواپیما

در تمام این مدت شما در قطار یا هواپیما می نشستید و تنها چیزی که نیاز بود شما به ان عمل کنید انتظار سرشار از شوق شما در رسیدن به مقصد هدف بود .

اما چرا باید دست از وسیله شخصی با آن راحتی میکشیدیم و به قطار یا هواپیما و به طبع گاهی به اتوبوس ها سر میدیم .خب این مورد هم خیلی جای حرف و صحبت دارد.

خستگی و اصطحلاک بالای مصرفی خودرو سبب شده بود شما با هزینه سنگینی از مصرف سوخت و قطعات خودرو گرفته تا ازبین رفتن انرژی در زمان رسیدن به مفصد مواجه شوید .

اما وقتی به این وسایل به سفری چون اجرای تور شیراز ترکیبی بطور مثال میرفتید خستگی معنا نداشت ، مطالعه و گذارندن تجربه زندگی در پیچ تاب آسمان و زمین شکل سفر را بسیار بهتر از پیش کرد .

حالا که عادت به سفرهای انفرادی کردیم منطقی بود که سلیقه ها دوچندان خواهدشد و مسئولین صنعت گردشگری اقدام به تامین نیازهای مسافر را شروع کردند .

از مسافرخانه های کثیف در شهر مقصد گرفته تا نوع پذیرایی بی کیفیت و گاها” پخت و پزهایی که مجبور بودیم انجام دهیم باید جدا می شدیم .

باید به کیفیت بالاتر بها میدادیم و این اتفاق همگانی که شاید به گونه ای از نظر برخی کارشناسان گردشگری کاملا خودساخته بوده سبب شد توسعه گردشگری را ببنیم .

هتل های شیک و زیبا با پذیرایی های عالی و با کیفیت جایگزین  مسافرخانه های ضعیف و بی کیفیت شدند و حتی نوع پذیرایی شکل خوبی به خود گرفت .

در این شرایط به طور کامل می شد واژه تکریم ارباب رجوع را به واقع دید چرا که رضایت به جای هرچیزی از همه مهمتر بود و ما در ایرونا با اجرای تور شیراز ترکیبی به این مهم دست پیدا کردیم .

اجرای تور شیراز ترکیبی | اتفاقات نو

تور شیراز ترکیبی

البته غافل ازموضوع اجرای تور شیراز ترکیبی نشویم که همه چیز عالی نبود و ، بودند و هستند افرادی که بدون دانش فنی اقدام به فروش پکیج های بی کیفیت میکنند و اعتبار صنعت را به چالش میکشند .

اما نمونه این افراد در تمامی کسب و کارها وجود دارد این افراد سوءاستفاده کرد و سودجو هنوز در جهل و سبک سنتی خود گیر کرده اند و طولی نخواهد کشید که از بازار بی هدفشان حذف خواهند شد .

کافیست که ازین گونه افراد باز هم به مانند انتخاب سبک سفر نوین خریدی انجام نشود تا دیگر شاهد وجود این افراد در این عرصه نباشیم .

همانطور که اشاره کردیم قطارها بروز شدند و ناوگان ریلی با افزایش ظرفیت خود و تغییر در نوع واگن ها شکل زیبایی پیدا کردند .

سلیقه مسافران از قطارهای چوبی به قطارهای کوپه ای ۵ ستاره جلب شد ، کوپه های چهار تخته و شش تخته درجه یک با تمام امکانات مورد نیاز .

همینطور ناوگان هوایی کشور هم از هواپیماهای قدیمی دست کشید و با وارد کردن هواپیماهای جدید و مدرن دیگر کیفیت را مورد نظر خود قرار داد .

در این مورد هم باید بگوییم هنوزهستند ایرلاین هایی که فقط به فکر منافع خودشان هستندو در برخی مواقع هیچ چیزی برایشان اهمیتی ندارد .

هر مسافر ، گردشگر و یا توریستی که برای استفاده از پکیج های مختلف نظیر اجرای تور شیراز ترکیبی اقدام میکرد با پرواز یا قطار و یا حتی اتوبوس کمتر دچار مشکل بود .

دوران طلایی را پشت سر گذاشتیم و در نهایت با استفاده از این وسایل سفر توانستیم همسفران خودرا متقاعد کنیم که دیگر سفرهای شخصی فاقد صلاحیت هستند .

مخصوصا در زمانی که مسیر سفر طولانی باشد و شما هم مجبور به استفاده باشید .

اجرای تور شیراز ترکیبی | پیشنهادات سفر

تور یکسر هوایی ترکیبی شیراز

منطقی به نظر میرسید که با تغییرات صورت گرفته متولیان صنعت گردشگری با ایجاد پکیج های متنوع اقدام به فروش تورهای خود کنند .

خلاقیت در ایجاد پکیجی همراه باسلیقه و نیاز مسافر موردی بود که در خیلی از مواقع در بین همکارن گردشگری بیشتر دیده میشد .

به طبع ایرونا با استفاه از کارشناسان حرفه ای خود و اجرای تورهای متعدد برای ایجاد فضایی بهتر در تورهای خود اقداماتی را انجام داده بود .

با توجه به این موضوع که ما اجرای تور شیراز را در داشتیم و از طرفی اجرای تور شیراز هوایی و زمینی هم از دیگر خدمات مابود باید پکیجی جدید طراحی میکردیم .

در این پکیج ها با استفاده از هر دو وسیله سفر یعنی یک طرف قطار و طرف دیگر هواپیما اقدام به طراحی اجرای تور شیراز ترکیبی کردیم .

البته در سایر مسیرهای هم این اتفاق افتاده بود و با تجربه گرفتن از سایر مسیر توانستیم توجه حجم مسافرانی که نیاز به استفاده از دو وسیله سفر بودند را جلب کنیم .

در این نوع سفر به شکل جالب و مورد توجه همسفران ایرونا قرار گرفت به نام اجرای اجرای تور شیراز ترکیبی یاد شد .

مسافران میتوانستند در مواقعی که یک طرف بلیت قطار یا هواپیما جا داشت با ترکیبی این دو وسیله سفری خاطره انگیر را تجربه کنند .

 البته لازم به ذکر است که خدمات در این نوع تورهای هیچ فرقی نکرد و از نظر بازه زمانی در مدت تور هم اتفاقی ایجاد نشد .

ما فقط تغییرات را در وسایل رفت و برگشت سفر بصورت ترکیبی ایجاد کردیم و در مابقی تجهیزات تور اعم از پذیرایی، اقامت و گشت و ترانسفر تغییری صورت ندادیم .

سفر به شیراز و گشتی در شهر

تور شیراز ترکیبی با قطار+هواپیما

ایرونا برای شما در تمامی تورهای شیراز اقدام به ارائه گشت و ترانسفر نموده و شما زمانی که برای خرید تور اقدام میکنید بصورت پیشفرض این امکان بارگذاری شده است .

کافیست فقط مدت اجرای تور شیراز ترکیبی خود را از نظر حضور خود در هتل و اقامت انتخاب کنید تا ما با گشت های داخل شهر بصورت دو یا سه روزه شما را سورپرایز کنیم .

در این گشت ها که بصورت کامل قابل ارائه می شود شما از خدماتی نظیر میان وعده های گشت ، بیمه مسافرتی و استفاده از وسیله نقلیه توریستی استاندارد بهره مند خواهید شد .

همچنین اگر بخواهید بصورت انفرادی به مکان های گردشگری شهر مشرف شوید ضمن ایجاد هزینه های گزاف و سنگین ماشین و ورودیه ها خستگی برشما تاثیرخواهد گذاشت .

اما ما در این برنامه های داخل شهر که تمامی آنها رابه شما اعلام خواهیم کرد هزینه همه ورودی ها را از قبل پرداخت کرده ایم شما ازین حیث معاف هستید .

ازطرفی با توجه به وجود لیدر که از طرف سازمان های میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در داخل گشت ها موضوع اطلاعات اماکن هم حل خواهد شد .

مورد دوم ترانسفر یا همان ایاب ذهاب استقبال و بدرقه شما به راه آهن یا پایانه های مسافربری برون شهری می باشد که این موضوع هم توسط ایرونا اجرا میشود .

در اجرای تور شیراز ترکیبی در زمان شروع سفر با اطلاعاتی که ما از بلیت رفت و برگشت داریم راننده شرکت را برای استقبال و بدرقه سفرتان هماهنگ خواهیم کرد .

همینطور این برنامه گشت و ترانسفر در سایر تورهای شیراز اعم از اجرای تور شیراز زمینی یکسان درج شده و همه روزه اجرا می شود .