اجرای تور شیراز هوایی از پکیج های مورد علاقه همسفران ایرونا می باشد که از تهران و سایر شهرهای ایران قابل اجرا می باشد .

ما دراین محتوا به تمامی ابعاد سفر هوایی تور شیراز پرداخته ایم و با ایجاد و تولید پکیج های مختلف از تمامی نقاط کشور سفری بدون دغدغه برایتان رقم خواهیم زد .

برای درک بهتر شرایط سفر ، اطلاعات پروازی ، بهترین زمان سفر و اقامت در هتل های این شهر همچنین فرودگاه شهر شیراز تا پایان این محتوا با ما همراه باشید .

اجرای تور شیراز هوایی | مختصر توضیحات

ارگ کریمخانی شیراز

یکی از مقاصد مهم سفر در ایران به مرکزیت شهر شیراز میباشد که این روزها با توجه به بالا رفتن سطح سلیقه بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

 شیراز هم به مانند سایر شهرها یکی از مهمترین مقاصد هدف برای سفر گردشگری می باشد که از گردشگری فوق العاده زیاد برخوردار است.

 اگر دارید به شیراز سفر می کنید به صورت شخصی در شیراز می توانید از وسایل سفر به شکل‌های مختلف استفاده کنیدکه یکی از آنها را میتوان اجرای تور شیراز هوایی نام برد .

 اما دراین بین روش های سفر به شهر شیراز استفاده از اجرای تور شیراز هوایی می باشد که با استفاده از پروازهای متفاوت به مقصد هدف رهسپار بشوید.

شهر شیراز هم مانند سایر شهرها دارای فرودگاه بین المللی به نام فرودگاه شهید دستغیب میباشد و روزانه از پروازهایی به مقاصد مختلف برخوردار است .

تور شیراز هوایی-فضای سبز

 از اینرو ایرونا برای اجرای تور شیراز هوایی خود اقدام به تولید پکیج های متفاوتی از تهران و سایر شهرهای ایران کرده است .

شیراز هم به مانند سایر شهرهای دیگر دارای ایام خلوت و شلوغی می باشد یکی از مهم ترین فصل های سفر به این شهر بهار نارنج نام دارد .

ما برای اجرای تورهای خود به این شهر سفر کردیم و با توجه به تجربه های ناب سفر اقدام به اجرای پکیج های متعدد نموده ایم.

در پکیج های ما خدماتی نظیر بلیط رفت و برگشت پرواز ، اقامت در هتل و همچنین گشتهای داخل شهر طراحی و اجرا می شود.

اما قبل از هر چیزی بهتر است کمی با شرایط سفر و اطلاعات مورد نیاز درباره اجرای تور شیراز هوایی بیشتر آشنا شوید .

اجرای تور شیراز هوایی | درباره فرودگاه شهید دستغیب

اجرای تور شیراز هوایی-فرودگاه

یکی از مجهزترین و مدرنترین فرودگاههای ایران بعد از فرودگاه امام خمینی برای اجرای تور شیراز هوایی فرودگاه شهید دستغیب شیراز می باشد .

این فرودگاه با توجه به داشتن پروازهای داخلی و خارجی مخصوصاً در محدوده خلیج فارس و کشورهای حاشیه بسیار فعال می باشد .

از طرفی از نظر تردد پروازها ، فرودگاه شهید دستغیب جزء چهارمین فرودگاه پرتردد کشور بعد از مهرآباد و هاشمی نژاد مشهد میباشد.

فرودگاه شهید دستغیب دارای دو ترمینال بصورت ترمینال داخلی با زیربنای معادل ۱۲۰ هزار متر و ترمینال شماره دو برای پروازهای خارجی می باشد .

یکی از شاخص‌های فرودگاه شهید دستغیب در جهت اجرای تور شیراز هوایی  وجود چشم انداز ۵۰ هزار متری بصورت فضای سبز در کنار امکاناتی نظیر آمفی تئاتر و سالن همایش و … می باشد .

شرکت هایی که فرودگاه شیراز میزبان آن می باشد از نگاه ایرلاین های داخلی نظیر ماهان آسمان ایران ایرتور کاسپین معراج و …  می باشد.

از ایرلاین های خارجی هم میتوان به ایرعربیا،آرمنیا،کرندون ایرلانز،فلای دبی،پگاسوس،قطر و ترکیش اشاره کرد که دراین فرودگاه رفت و آمد میکنند .

از مسیرهای تردد این فرودگاه میتوان به شهرهایی نظیر مشهد ، اصفهان ، قشم ، کیش ، زاهدان ، کرمان ، بندرعباس ، ساری و رشت اشاره کرد .

در مسیرهای خارجی نیز به شهرهای استانبول، دبی، شارجه، دوحه، مسقط، کویت، نجف،جده و مدینه پرواز دارد که در آیتینری زمانی از اهمیت زیادی برخوردار است .

فرودگاه شهید دستغیب شیراز که در گذشته با حجم سالانه مسافر ۴ میلیونی بود و با توجه به طرح توسعه با افزایش چشم گیری معادل ۱۰ میلیون ارتقا پیدا کرده است .

لازم به ذکر است که شما همسفران محترم درصورتی که تمایل داشته باشید با اجرای تور شیراز هوایی سفر کنید قطعا به این فرودگاه وارد خواهید شد .

اجرای تور شیراز هوایی | از دیرباز

اجرای تور شیراز هوایی

در گذشته سفر به شیراز با اصول مختلفی برخوردار بود و خیلی سفرهای هوایی جایی در مسافرت های داخلی نداشتند .

مخصوصا” دراین گونه سفرها که مسافران برای رفتن به شیراز بیشتر به سمت اتوبوس و آن هم بصورت گروهی اقدام میکردند .

کم کم وارد عرصه جدید از سفرها شدیم و استفاده از واژه های خاص نظیر لوکس ، لاکچری و غیره معنای سفرهای گروهی را عوض کرد .

دیگر کمتر بصورت گروهی سفری انجام میشد و بیشتر سفرها از سرعت بیشتری برخوردار شد . مسافرت های داخلی که یکی از آن اجرای تور شیراز هوایی بود روی کار آمد .

ریشه این سفرها از گروهی به انفرادی تغییر یافت و با ایجاد فضای آزاد و خارج از زمان مشخص شما در هر زمانی که تمایل داشتید می توانید به شیراز بروید .

این گونه سفرها ضمن داشتن امکاناتی که در گذشته وجود نداشت امروزه خیلی بیشتر مد نظر سفردوستان می باشد و انتخاب سلیقه ای برایشان لذت بخش است .

از همین مورد ما تصمیم به اجرای تور شیراز هوایی با پروازهای مختلف و با ایرلاین های مختلف گرفتیم و تلاش کردیم با تمام توان رضایت را درآمد خود قرار دهیم .

در مسیر شیراز مدت زمان سیر از گذشته تا به حال کاملا فرق کرده و با توجه به تغییر ناوگان هوایی از پروازهای متفاوت و نوسازی ناوگان به این مهم پرداخته شده است .

اجرای تور شیراز هوایی سبب شده برای آن دسته از علاقه مندانی که وقت کافی از نظر زمانی ندارند بتوانند با مدت زمان اندک و استفاده از پرواز با مدت زمان کوتاه اقدام نمایند .

اجرای تور شیراز هوایی | بهترین زمان سفر

باغ ارم شیراز

شیراز هم به مانند سایر مقاصد سفر از زمان های پیک و غیر پیک بخوردار است که نیاز است برای سفر به این شهر زمان مناسب آن را انتخاب کنید .

اما نکته حائز اهمیت در سفر به شیراز انتخاب زمان و استفاده از نوع پرواز به جهت هزینه می باشد که در بند پایین تر به آن خواهیم پرداخت .

در اجرای تور شیراز هوایی به جهت وجود ایرلاین های زیاد و حضور بخش خصوصی بصورت چارتر باید نوع سفر خود را درست انتخاب کنید  .

چرا که در زمانی که شما اقدام به خرید تور میکنید برای انتخاب باید هر دو نوع بلیت رزرو شده را مد نظر قرار دهید .

پرواز چارتر به پروازهایی گفته می شود که در آن بخش خصوصی مسئولیت فروش آن را بعهده دارد و برای این نوع پرواز قوانین خاصی وجود دارد .

مهمترین آن غیر قابل استرداد بودن آن می باشد و در نظر داشته باشید که بلیت نیم بها هم معنی ندارد چون در زمان اجاره صندلی های پرواز کل وجه پرداختی توسط آژانس کامل محاسبه میگردد و بابت احتمال فروش بلیت بین افراد ۲ تا ۱۲ سال از طرف ایرلاین ها منطقی وجود ندارد .

اما نکته قابل اهمیت پایینتر بودن قیمت بلیت به نسب قیمت پروازهایی که توسط سیستم رسمی بفروش میرسد می باشد و در بیشتر مواقع این اختلاف مبلغ کاملا قابل درک می باشد .

اما استفاده از پروازهای سیستمی با قیمتی بالاتر امکان استرداد با قوانین جاری پروازها را محقق ساخته و اگر شما کودکی خردسال داشته باشید نیم بهاء محاسبه میگردد .

مهمترین مورد اجرای تور شیراز هوایی در این پاراگراف زمان سفر به شیراز است که این تایم به فصل بهار نارنج یعنی فصل بهار تا پایان تیر ماه مد نظر می باشد .

اقامت و وسایل مورد نیاز در سفر به شیراز

اجرای تور شیراز هوایی-آرامگاه سعدی

ما در تمام مدت برای ارائه خدمات اقدام به تولید همه جوانب در زمینه اجرای اجرای تور شیراز هوایی کرده ایم بصور مثال خدمات رزرو هتل شیراز.

اگر شما بصورت شخصی و با وسیله نقلیه خود به شهر شیراز سفر میکنید لازم نیست زمانی که به مقصد خود رسیدید دنبال هتل بگردید .

ما در قسمت رزرو هتلهای شیراز که لینک مستقیم آن را برایتان قرار خواهیم داد هتل هایی که توسط کارشناسان ایرونا مورد بازدید قرار گرفته اند را جمع آوری کرده ایم .

شما کافیست با انتخاب هتل مد نظر خودتان در این قسمت کلیک کنید و رزرو خود را قبل از سفر برای اقامت انجام دهید .

گالری هتل های ایرونا در مسیر شیراز از اقامتگاه های سنتی و بومگردی شروع و به هتل های یک تا ۵ ستاره جمع آوری شده است .

همچنین نوع پذیرایی در هتل های شهر به دلیل سیاحتی بودن آن بصورت صبحانه بوده و ساعت ورود ۱۴ و تخلیه اتاق ۱۲ می باشد .

در بعضی از هتل های موجود در وبسایت سرویس ایاب ذهاب به مرکز شهر و فرودگاه وجود دارد و کافیست اطلاعات لازم را ارائه کنید .

استفاده از کارشناسان گردشگری در شرکت ایرونا برای ارائه مشاوره صحیح اجرای تور شیراز هوایی انتخابی بهتر را برای شما بوجود خواهد آورد .

همچنین با انتخاب وسایل شخصی مورد نیاز در سفر میتوانید لذت سفر را برای خود دوچندان کنید و این هم به شما کمک بسزایی خواهد کرد .

همراه داشتن بالشت و پشت گردنی بادی ، ملحفه در صورت حساسیت ، مسواک و خمیردندان ، عینک آفتابی و دوربین عکاسی از مهمترین آن می باشد .

معرفی اماکن گردشگری در شهر شیراز

اجرای تور شیراز هوایی-آرامگاه حافظ

شیراز هم به مانند خیلی از مقاصد هدف دارای اماکن تاریخی ئ بازدید فراوان می باشد که نظیر آن را در جایی نخواهید دید .

حالاکه تصمیم گرفته اید تا به شهر زیبای شیراز مشرف شوید کافیست تا با مطالعه این محتوا ضمن آشنایی با اماکن گردشگری برنامه ریزی بهتری داشته باشید .

البته لازم به ذکر است که ما در تمام پکیج های اجرای تور شیراز هوایی گشت هایی فوق العاده را طراحی و برای شما آماده کرده ایم .

کافیست مدت زمان سفر خود را انتخاب کنید تا ما بتوانیم با توجه به زمان شما گشت هایی را ارائه کنیم که بهترین بهره را در آن برده باشید .

این مورد هم عنوان کردنش خالی از لطف نیست که اگر بخواهید بطور کامل دیدنی های شیراز را رصد کنید باید حداقل ۱۰ روز زمان بگذارید .

چرا که دیدن این زیبایی ها در ۳ روز کاری غیر ممکن می باشد و باید زمان بیشتری برای بازدید از اماکن گردشگری این شهر بگذارید .

شیراز با وجود دیدنی هایی نظیر اماکن گردشگری و تفریحی و از همه مهمتر تاریخی جزو دومین مقصد هدف برای سیاحت و گردشگری می باشد .

به همین دلیل قرار دادن این شهر جزو یکی از مقاصد هدفیست که از اقصی نقاط ایران و جهان برای بازدیدش حضور بعمل میر سانند .

در ادامه و در قسمت تورهای شیراز مخصوصا اجرای تور شیراز هوایی کلیه گشت های شیراز را بصورت پیشفرض قرار داده ایم ودر صورتی که نیاز به مکان خاصی دارید با ما درمیان بگذارید .

همچنین از شما دعوت میکنیم برای بازدید از سایر محتواهای ایرونا مانند اجرای تور مشهد زمینی اینجا کلیک کنید .

نام تور نوع سفر مدت تاریخ رفت تاریخ برگشت شروع قیمت تماس بگیرید
تور شیراز از کرج تور شیراز ۲ - - ۴۰۸۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از ساری تور شیراز ۲ - - ۴۶۳۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از گرگان تور شیراز ۲ - - ۳۷۵۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از اراک تور شیراز ۲ - - ۳۷۸۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از زنجان تور شیراز ۲ - - ۴۴۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از همدان تور شیراز ۲ - - ۳۷۵۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از یزد تور شیراز ۲ - - ۳۲۰۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از اهواز تور شیراز ۲ - - ۳۷۸۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از رشت تور شیراز ۲ - - ۴۴۶۰۰۰ریال مشاهده جزئیات
تور شیراز از بندرعباس تور شیراز ۲ - - ۳۴۶۰۰۰ریال مشاهده جزئیات