اجرای تور اصفهان ترکیبی به صورت قطار+هواپیما برنامه ای است که در این محتوا به وضوح به آن پرداخته ایم و از شما دعوت میکنیم تا پایان این محتوابا ماهمراه باشید .

در این مطلب به مختصر توضیحات این پکیج و شهر اصفهان ، بهترین زمان سفر ، گشت و ترانسفر و سایر موضوعات خواهیم پرداخت .

اجرای تور اصفهان ترکیبی | مختصر توضیحات

باغ پرندگان اصفهان در تور ترکیبی

همانطور که در محتواهای قبلی به صورت جامع پرداختیم شهر اصفهان از شهرهاییست که اگر قرار باشد برای سفر به آن اقدام کنید باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید .

یکی از شلوغترین نوع سفر به اصفهان استفاده از اجرای تور اصفهان ترکیبی می باشد که درآن اقدام به اجرای تور اصفهان با قطار + پرواز خواهیم نمود .

اصفهان در سال های دور و در زمان حکومت صفویان به عنوان پایتخت ایران بحساب می آمد . این شهر مرکز استان اصفهان و شهرستان اصفهان می باشد .

شرایط شهر اصفهان با سایر شهرها کمی متفاوت است در واقع همانطور که در محتوای اجرای تور اصفهان ترکیبی اشاره کردیم توسعه بسیار متمایز است .

به شکلی که در شهر اصفهان از شمال شرقی به سمت دشت و کویری و و از جنوب غربی به دامنه های زاگرس  با شیب ۲% درصدی قرار دارد .

با توجه به وجود آب در منطقه جنوب غربی در این ناحیه زندگی ، کسب و کار و به طور کلی توسعه بیشتری پیدا کرده است .

شهر اصفهان در شرایط آب وهوایی خشک قرار دارد و با توجه به تغییر اقلیم این شهر به شرایط فراخشک مبدل گردیده است .

در چنین شهری لازم به ذکر است که با انتخاب برنامه جامع برای سفر اعم از زمینی یا هوایی سفری بی نظیر را تجربه کنیم .

با توجه به ایجاد پکیج های متفاوت سفر در زمینه تورهای جاده ای ، و ریلی و هوایی جای خالی مدلی از اجرا تور اصفهان بصورت ترکیبی احساس می شد .

ما در این محتوا به صورت تخصصی به توضیح درباره تور با عنوان فوق خواهیم نمود و ازین حیث پکیج های طراحی شده را به شما پیشنهاد خواهیم داد .

اجرای تور اصفهان ترکیبی | بسته های تور

اجرای تور اصفهان ترکیبی | منارجنبان

یکی از نوع اجرای تور در مسیر تخصصی اصفهان استفاده از اجرای تور اصفهان ترکیبی می باشد که در این محتوا به جزئیات آن خواهیم پرداخت .

در این برنامه تلاش شده تا دیدگاه های ارسالی از شما را در بستر وبسایت در نظر میگرفتیم و متد اجرایی شما همسفران محترم را پیاده میکردیم .

سالیان درزای بود که با اجرای تورهای داخلی بصورت زمینی جاده ای یا ریلی و هوایی اقدام به ترانسفر مسافر کرده بودیم و شهرها را میگشتیم میگذشت .

دیگر نوبت به سبک جدید از سفر رسیده بود، کافی بود شما بتوانید با انتخاب ایده های ناب سفر خود را برای پکیج هایی متفاوت تر آماده کنید .

ایجاد پکیجی که اگر شما از زمان کمی برخوردار بودید یا تمایل داشتید هم سفر هوایی و زمینی را تجربه کنید و هزینه کمی بپردازید عالی می شد .

ما با در نظر گرفتن معیارهای و بسترهای اجرای تور در شهر اصفهان اقدام به طراحی و اجرای تور اصفهان ترکیبی نموده ایم که نمونه آن در سایر مسیرهها به وضوح مشهود است .

در این پکیج با توجه به عدم تغییر در خدمات اولیه قابل ارائه و فقز کمی تغییر در انتخاب نوع وسیله سفر در مسیر رفت و برگشت تغییراتی بزرگی را بوجود آوردیم .

یک طرف سفر را به وسیله برنامه سفر زمینی و طرف دیگر را بصورت هوایی قرار دادیم .مهم نبود که وسیله سفر قطار یا اتوبوس باشد مهمترین نکته این نوع سفر انتخاب درست وسیله سفر و زمان بندی حاصله بابت نرخ بلیت هواپیما میباشد که در ایرونا کارشناسان ما در ایم مورد به شما کمک خواهند کرد .

اجرای تور اصفهان ترکیبی | بهترین زمان سفر

اجرای تور اصفهان ترکیبی | کلیسای وانک

همانطور که مستحضر هستید و در بند بالا به آن اشاره کردیم در اجرای تور اصفهان ترکیبی همانند سایر روش های اجرا زمانبندی از اهمیت زیادی برخوردار است .

به طور کل یکی از دلایل ایجاد پکیجی اینچنین برای تفاوت یا ظاهر امر نیست قطعا قبل از هر اتفاقی به طور حتم دراینباره ایده ای وجود داشته است .

ما فقط به نوع سفر توجه نکردیم که اگر به اینشکل بود که توفیقی آنچنان ایجاد نمیشد در واقع مهمترین دلیل برای ایجاد چنین پکیجی بعد اقتصادی آن می باشد .

تصور کنید اگر شما بخواهید سفری خهمواره با پرواز را تجربه کنید باید به دلیل هزینه بالای آن مبلغ چشمگیری را پرداخت کنید .

از طرفی اگر قرار باشد که باقطار به چنین سفری بروید خب خیلی از هزینه های سفر شما کاهش پیدا خواهد کرد و شما دیگر هزینه زیادی ندارید .

اما از طرفی شاید مشمول فعالیت در شرکت ، موسسه یا جایی باشید که با مرخصی شما به صورت بلند مدت موافتی حاصل نگردد .

بنابراین هرچقد از مبلغ هزینه شما در انتحاب تور زمینی کم شده اما به زمان مرخصی بدون حقوق شما اضافه شده است .

اما اگر شما همان برنامه سفر با تعداد روزهای مرخصی قبل را دارید انتخاب اجرای تور اصفهان ترکیبی بهترین گزینه در این امر می باشد .

وجود پرواز در یک طرف سفر با هزینه ها تخفیف خورده عالی به همراه قرار گرفتن در طرف دیگر سفر که اتوبوس یا قطار می باشد فوق العاده خواهد بود .

کافیست با کمی برنامه ریزی درست که توسط کارشناسان حرفه ای ما در این مورد مشاوره لازم داده خواهد شد سفری ارزان با زمانبندی عالی را تجربه خواهید کرد .

بازدید از زیبایی های شهر اصفهان

جاذبه های گردشگری اصفهان

در محتوای قبلی هم درباره مناطق گردشگری و بازدید شهر اصفهان صحبت کرده بودیم و ازین حیث اطلاعات مختصری را در بخش قرار داده ایم .

همانطور که مستحضر هستید اصفهان یکی از شهرهایی است که برای بازدید ازین شهر نمیتوان با اجرای تور اصفهان ترکیبی  به مدت محدود گشت را به پایان رساند .

باید برای بازدید ازین شهر از قبل برنامه بسیار منظمی داشته باشید همچنین زمانبندی در بازدید از اماکن گردشگری بسیار حائز اهمیت است .

با توجه به تعداد زیاد اماکن گردشگری و تاریخی لازم است بدانید که زمانبدی فوق بسیار حائز اهمیت است و برای این موضوع انتخاب پکیج گشت های داخل تور بسیار مفید است .

استفاده از پکیج هایی که ما در بستر اجرای تور اصفهان ترکیبی طراحی کرده ایم سبب شده تا ضمن کاهش هزینه های ترانسفر بصورت شخصی و ورودیه های اماکن دیدنی شما با وجود لیدرهای مجرب این شرکت و متخصص بهترین برنامه گشت های داخلی را تجربه کنید .

ما در ایرونا همانند سایر تورهای داخلی برنامه گشت های خود را با توجه به تعداد روزهای اقامت در هتل تنظیم کرده ایم و بنابه مدت اقامت شما گشت ها را خریداری میکنید .

گشت های روز اول : میدان نقش جهان ، کاخ عالی قاپو ، عمارت چهلستون ، مسجد جامع عباسی ، مسجد شیخ لطف الله ، بازار قیصریه

گشت های روز دوم : عمارت منارجنبان ، آتشگاه ، کلیسا و موزه وانک ، سی و سه پل ، پل خواجو از جمله اماکن دیدنی این شهر می باشد که در برنامه ها قابل اجرا می باشد .

همچنین ما در ایرونا اقدام به تولید محتوا کلیه اماکن گردشگری شهر اصفهان خواهیم کرد و از ابتدا مانند محتوای قبلی ( اجرای تور اصفهان زمینی ) اطلاعات سازی خواهیم کرد .