در طول سال شاهد سفرهای توریستی و زیارتی زیادی از تمام نقاط ایران به مشهد مقدس هستیم.

اولین نکته ای که برای هر مسافری مهم است، انتخاب یک آژانس مسافرتی است که تورهای مشهد را به صورت تخصصی انجام می دهد و دارای تنوع در فروش بلیط و انواع خدمات می باشد. انواع خدمات مثل قیمت مناسب، هتل های متنوع، پیشنهادات متفاوت در ماه های مختلف، آشنا به سفرهای توریستی و زیارتی و …

پس قبل از سفر با دقت بیشتر می توانید بهترین انتخاب را برای تور مشهد داشته باشید. در زیر نکاتی درباره خرید تور مشهد را که باید بدانید ذکر می شود.

نکاتی که قبل از خرید تور مشهد باید بدانید

خرید تور مشهد در اربعین ۹۸  :

فرصتی برای عزاداری در کنار حرم امام رضا (ع) است، و برای کسانی که این ماه ها را به راز و نیاز و عزاداری می پردازند فرصتی عالی است. سفر زیارتی به مشهد مقدس در ماه های محرم و صفر حال و هوای خاصی دارد. نکته مهم این است، با توجه به اینکه در این ایام مسافران زیادی از تمامی نقاط ایران به این شهر سفر می کنند، در نتیجه باید با  انتخاب توری مناسب و زمانبندی قبلی به مشهد سفر کرد.

مشهد شهر شلوغی است و در ماه اربعین جمعیت بسیار زیادی از زائران و عزاداران به آن سفر می کنند. در نتیجه هتل و هتل آپارتمان های این شهر به سرعت پر می شوند و این یکی از بزرگترین مشکلات سفر به مشهد می باشد. البته آژانس های حرفه  ای در حوزه ارائه تورهای مشهد به خوبی می توانند هتل و هتل آپارتمان های مختلف را شناسایی کرده و بر اساس ظرفیت آنها تور ارائه می دهند، در نتیجه بهتر است خرید تور مشهد در این ایام را در برنامه خود از قبل قرار دهید. هتل های مشهد از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند، مثل امکانات و کیفیت و قیمت و … که بر اساس هزینه و بودجه مورد نظرتان می توانید تورهایی را انتخاب کنید که با شرایط شما همخوانی بیشتری دارند.

بهترین زمان مسافرت به مشهد:

مسافران حرم امام رضا (ع) در تمامی فصل های سال به مشهد مقدس سفر می کنند، اما در ایامی خاص مانند تولد و شهادت امام رضا(ع) و تعطیلات عید نوروز شهر مشهد شلوغ ترین ایام سال را تجربه می کند. پس برای اتتخاب تورهای تفریحی به مشهد این ایام را مدنظر قرار دهید.

در حالت کلی قیمت تور مشهد در ایام تعطیلات نوروز، ایام عزاداری محرم و صفر و سایر روزهای مناسبتی با افزایش زیادی مواجه می باشد. ولی اگر خرید تور را به روزهای آخر و نزدیک به مناسبت ها موکول کنید هزینه بیشتری را برای هر یک از تورها باید پرداخت کنید. در ضمن قیمت هتل ها متغییر است و با افزایش تقاضا برای هتل مشهد نرخ ها با رشد خیلی زیادی مواجه می باشد.

پیشنهاد ما این است که چند روز قبل از سفر نسبت به خرید تور اقدام نمایید و یا به کارشناسان ما اطلاع دهید تا در روز بخصوص با شما تماس بگیرند و شرایط و روز سفر شما را هماهنگ کنند. با این کار ساده نه تنها سفرتان ارزان تر خواهد بود، بلکه حق انتخاب های بیشتری نیز دارید.

هتل های مشهد با توجه به موقعیت مکانی و به فاصله ای که از حرم دارند دارای قیمت های مختلفی می باشند. مثلا هتل های نزدیک حرم از قیمت بالاتری برخوردار هستند و هر چه از حرم دورتر می شوید، نرخ هتل ها نیز کاهش پیدا می کند. البته این نکته را نیز بدانید که دسترسی از هر گوشه شهر به حرم بسیار آسان می باشد و در تمام مسیرها اتوبوس و تاکسی های شهری به سهولت در دسترس شما قرار دارند. در نتیجه اگر مایل هستید می توانید برای انتخاب سفری ارزان تر هتل هایی را انتخاب کنید که از حرم دورتر هستند.

در این سفر همراه شما هستیم و تمام نکات و سوالات خود را می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا تجربه سفری آرام و دلپذیر را تا انتهای سفر در کنار شما باشیم.