برای اطلاع پیدا کردن از لیست هایی  که سفر به آن ها ارزان قیمت است باید هزینه های سفر به آن شهر ها برآورد کنید. ایروناسیر با دقت و مقایسه تعدادی از آنها را انتخاب و بررسی کرده و در ادامه به شما معرفی میکند. با ما همراه باشید تا با شهر هایی آشنا شوید که با بیشترین امکانات و کمترین هزینه میتوانید به آنها سفر کنید یا با تور به آنها سفرکنید تعداد زیادی از این شهرها در قاره آسیا و یا همسایگی کشورمان قرار دارد اما مکان هایی مطرح در دنیا و از جاذبه های مطرح محسوب میشوند

Image result for سفرهای قیمت مناسب

استانبول

استانبول یا قستنطنیه قدیم نام بزرگترین شهر کشور ترکیه است که پنجمین شهر بزرگ دنیا نیز عنوان گرفته است. تاریخ پر چالش این شهر، از زمان قبل از مسیحیت تا پس از آن و در آخر   اسلام  آمدن به این شهر، این شهر را تبدیل به شهری پر از رموز قدیمی و رازهای کهن کرده است که همه جهانگزدان و گردشگران را به خود جذب کرده است.این شهر مکان های دیدنیش مانند مساجد بی مثال و بازارها و مراکز خرید زیادش، تعداد زیادی از مردم ایران را  به خود جذب کرده است. کشور ترکیه و شهر پرطرفدار استانبول به دلیل سهولت گرفتن ویزا ویزای مرزی و همسایگی با ایران، هزینه های پایین سفر و اقامت در درجه  اول در بین ارزان ترین شهرها برای سفرهای خارجی دارد.

Image result for استانبول

آنکارا

شهر آنکارا دومین شهر بزرگ ترکیه پایتخت ترکیه است این شهر تاریخچه ای بسیار قدیمی دارد و در این شهر میتوانید آثار تاریخی را در کنار آسمان خراش ها  مشاهده کنید. تعداد زیادی هتل با تنوع قیمت بسیار برای همه اقشار وجود دارد که این شهر را مناسب  گردشگران کرده و شهر آنکارا را به لیست ارزان ترین شهرها برای سفرهای خارجی اضافه کرده است. به علت شباهت زیاد فرهنگ مردم ترکیه با فرهنگ ما ایرانیان، بیشتر غذاهای آن ها مشابه به غذاهای ایرانیان است. تنوع در قیمت های غذاهای شهر آنکارا بسیار زیاد بوده و باهر بودجه ای که داشته باشید، می توانید غذای باب میل خود را سفارش دهید.

Image result for آنکارا

آنتالیا

اگر در پی سفری توریستی همراه با تفریحات ساحلی هستید، شهر آنتالیا به عنوان یکی از زیباترین شهر ها با مناسب ترین قیمت یا حتی ارزان ترین میتواند سفر بعدی شما باشد به غیر از جاذبه های تاریخی آن، جاذبه های طبیعی آنتالیا علاقه مندان خاص خود را دارد و گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. آنتالیا شهری توریستی بوده که نعداد زیاد هتل های ۳ ستاره ۴ ستاره و پنج ستاره در خود جای داده است  که همچنین امکانات و خدمات عالی  به گردشگران ارائه می دهند، اقامتی فراموش نشدنی  را برای مهمانانشان به جا میگذارند. در شهر آنتالیا با هر میزان بودجه ای می توانید از سرگرمی های پارک های آبی و ساحلی و تفریحات آبی و  آن استفاده کنید. به قایقرانی در رودخانه بروید یا در سواحل زیبای آن قدم بزنید.

Image result for آنتالیا