ایروناسیر

روستای اسکیمو در فنلاند

روستای اسکیمو در فنلاند

روستای اسکیمو در فنلاند اوج خلاقیت و نوآوری از نظر دنیایی که شاید شناس دیدن برای افراد عموم بسیار نادر می باشد .

شاید دوست داشته باشید وقتی نوعی دیگر از طبیعت و برف و کوهستان را تجربه میکنید همانند فیلم های سینمایی با یکی از اسکیموها مواجه شوید .

سر از کار زندگیان دربیاورید و در دل این قطعه سفید پوش مدتی را به معاشرت بپردازید و با سبک زندگی اسکیموها آشنا شوید .

ما در این محتوا میخواهیم شما را به منطقه ای از دنیا ببریم که در آنجا نه تنها اسکیموها را نمیبینید بلکه به خانه هایشان بروید و اقامتی زیبا را تجربه کنید . 

روستای اسکیمو در فنلاند | پیش نویس

بگذاریم کمی ازقبل تر شروع کنیم ، تا به حال برای شما پیش آمده که دلتان بخواهد به یک سفر بروید که در اعماق طبیعت قرار دارد .

یکی از عمیق ترین نقطه های طبیعت از نظر بکر بودن جنگل ها هستند . جنگل هایی که متاسفانه سالیان درازیست که به آننا کمتر اهمیت داده می شود .

اتفاقاتی نظیر سونامی ها و سیل و طوفان و گرما و بیشتر از آن وجود و دخالت بشر به جایگاه بکر سبز دنیا یکی ازین عوامل است .

همچنین اتفاقات سهوی یا عمدی از قبیل آتش سوزی حال و روز خوبی برای این طبیعت زیبا و دوست داشتنی نگذاشته است .

میخواهیم به اصل مطلب یعنی سفر به روستای اسکیمو در فنلاند و سفر به جنگل در طبیعت سر بزنیم و تجربه ای ناب را ذخیره کنیم .

معمولا برای یک سفر ایده آل نیازمند تجهیزات طبیعت گردی از قبیل کفش پیمایش،تجهیزات و از همه مهمتر کیسه خواب و … هستیم .

مهمترین رکن و اصول طبیعت گردی استراحت به موقع و جذب انرژی بالا می باشد که باز هم به طور خیلی عادی اینگونه سفر ها کمی بیشتر از سفر های عادی خسته کننده هستند .

 اما هیجان درون این سفر های قاعده را بطور کامل عوض خواهد کرد  و شما نمیتوانید تمام آیتینری سفر خود را بموقع وبا برنامه جلو ببرید .

امروز با توجه به فن آوریهای روز دنیای مجازی و رشد تکنولوژی ما شاهد جهانی ماوراء طبیعی هستیم . دنیایی که در آن زندگی میکنیم چه بسا بیشتر از هر زمان دیگری ما را از هستی طبیعی دور کرده و این یعنی ما در حال گم شدن در این دنیای بزرگتری هستیم .

بنابراین از شما دعوت میکنیم اگر تمایل دارید تا به روستای اسکیمو در فلاند سفر کنید تا پایان این محتوا با ما همراه باشید .

روستای اسکیمو در فنلاند | دوری از شهر

این خستگی های روزمره با سفرهای طبیعتگردی بسیار تسکین پیدا خواهند کرد و یکی از این سفرها ورود به طبیعت بکر پروردگار می باشد .

تصور کنید که در دل جنگل بعد از یک پیمایش یا پیاده روی خسته اید و نیاز های همیشگی خود را در آن وضعیت طلب میکنید .

شاید غیر قابل باور باشد اما در کشور فنلاند رویای شما به حقیقت خواهد پیوست . اینجا سبک دیگری از زندگی را خواهید دید .

فنلاند کشوری که از هر لحاظ زیباست و یکی از کشورهاییست که سرما درآن بیشتر از گرماست . به طور مثال در دو ماه فصل زمستان در فنلاند به هیچ عنوان خورشید دیده نمی شود.

برف هدیه ای زیباست که کشور فنلاند را مانند تعداد کمی از کشورهای دیگر دنیا که ازین حیث مثل فنلاند هستند متفاوت جلوه داده است .

در این کشور زیبا در دل جنگل های آن روستایی به نام روستای اسکیمو ها وجود دارد . بله درست شنیده اید .

اسکیمو ها هنوز هم وجود دارند و اما کمی مدرن تر از قبل ، وجود کلبه هایی به سبک خانه های یخی اسکییمو ها که امروزه با تکنولوژی روز و امکانات ، مدرنتر به کلبه های شیشه ای در روستای اسکیمو ها مبدل شده است .

شما در خانه های اسکیموها در این روستا هرگز احساس نیاز های دیگری ندارید . شاید درک چنین مفاهیمی غیر قابل باور باشد .

اما در یکی از اجراهای تور فنلاند در چند سال قبل یکی از مسافران چنان غرق در لذت حضور و اقامت خود شده بود که تمایلی به بازگشت و ادامه همراهی تور نداشت .

درباره روستا،کلبه ها و سبک زندگی

خانه هایی شیشه ای به سبک اسکیموها که در آن کافیست دراز بکشید و آسمان زیبای جنگل را از پشت شیشه هایی که در سقف کار شده ببینید .

روستای اسکیمو در شب منظره ای فوق العاده زیبایی را دارد و کلبه های شیشه ای منظره زیبایی به وجود می آورد .

اگرشما به این روستای زیباسفر کردید ودریکی ازاین کلبه ها اقامت داشتید،میتوانید براحتی منظره ای ازبرف راکه دراطراف کلبه است را مشاهده کنید و لذت ببرید .

تکنولوژی که دراین شیشه ها بکار رفته باعث میشود که سردی هوا روی آن تاثیری نداشته باشد و بخار نکنند و همینطور یخ هم نمیزنند .

شما اگر فرد خوش شانسی باشید در آن شبی که اقامت دارید ممکن است شفق قطبی راببینید ولی اگر شفق قطبی را هم ندیدید میتوانید هزاران ستاره که در بالای سرتان است را ببینید و لذت ببرید .

اگر از فاصله ای نسبتا دور و از بالا به این روستا نگاه کنید همانند مروارید هایی دیده میشود که انگار از دل زمین بیرون آمده اند .

همچنین در کنار جاذبه های بکر طبیعت شما در نزدیکی شهر لاپلند فنلاند بزرگترین سونای دودی جهان را خواهید دید .

سافاری های هاسکی و گوزن های شمالی را می توان چیدمان کرد و انجام برف سواری نیز امکان پذیر است.

 میهمانان همچنین می توانند اسکی متقاطع ، میله راهپیمایی نوردیک و کفش برفی اجاره کنند و به تفریحات برفی بپردازند .

البته بیاد داشته باشید که تمامی کلبه های طراحی شده در قالب و استاندارد هتل هستند و اگر شما تمایل دارید تا در روستای اسکیمو ها تعطیلات زمستانی خود را سپری کنید عالی انتخاب کرده اید .

در پایان از شما همسفران محترم دعوت میکنیم تا به آخرین محتوای تولید شده ما ( سفر به مشهد ) سری بزنید ما در ایرونا منتظر شما هستیم .

 

خروج از نسخه موبایل