آژانس مسافرتی ایرونا سیر برگذار کننده انواع تور های داخلی و خارجی و تور نوروز ۹۹ میباشد. این آژانس به مناسبت نوروز ۹۹ تور های ویژه ای را برای مسافران در نظر گرفته است.

تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای سفر و گشت است، در نتیجه امسال هم مانند هر سال ایرونا سیر تور های اقتصادی و لوکس را برای رفاه مسافرین خود پکیج بند کرده است.

در این قسمت میتوانید پرطرفدار ترین تور نوروز ۹۹ ایرونا سیر را مشاهده کنید.

تور مشهد نوروز ۹۹

در ابتدا لازم به ذکر است که تور مشهد از مبادی متفاوت (تهران، شیراز، اهواز، بندر عباس و…) قابل اجرا میباشد. قیمت تور با توجه به هتل انتخابی و نوع سفر شما متفاوت است که جهت انتخاب مناسب تور میتوانید از مشاوران ایرونا سیر راهنمایی بگرید.

همچنین میتوانید نرخ تورها را در بخش تورهای سایت مشاهده کنید.

تور شیراز نوروز ۹۹

اگر در فصل بهار به شیراز سفر کنید میتوانید تمامی عوامل لذت بخش در سفر را تجربه کنید، چرا که میتوانید یه هوای لذت بخش همراه با بوی بهار نارنج را تنفس کنید. یکی از زیباترین مکان های گردشگری شیراز در فصل بهار، باغ های شیراز میباشد که پیشنهاد میکنیم در سال جدید از زیبایی های این شهر استفاده نمایید.

با توجه به اینکه در حال حاضر قیمت های سال ۹۹ اعلام نشده، برای مشاهده قیمت تورهای نوروزی با مشاورین ما تماس بگیرید و یا آدرس ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید

آخرین تور های شیراز | تور نوروز ۹۹

درخواست اعلام نرخ با توجه به شرایط شما | تور نوروز ۹۹

در صورتی که در یک تاریخ خاص قصد سفر به شهر یا کشور مد نظرتان را دارید میتوانید فرم زیر را ارسال کنید تا مشاورین ایرونا سیر جهت راهنمایی شما، با شما در ارتباط باشن:

  • مقصد درخواستی خود را وارد کنید
  • در صورتی که میخواهید با همکاران ما در ارتباط باشید آدرس ایمیل یا شماره موبایل لازم است
  • در صورتی که میخواهید با همکاران ما در ارتباط باشید آدرس ایمیل یا شماره موبایل لازم است