برای مسافرت باید بهترین ها را در نظر گفت چراکه مسافرت فقط اندیشیدن به مقصد نیست گاهی ممکن است شما در مسافرت به شهری نیاز داشته باشید اطلاعاتی را داشته باشید کاه نیاز یک مسافرت زمینی باشد . گاهی با یک تور مسافرتی اقدام به خرید تور مشهد بصورت زمینی می کنید و با وسیله نقلیه چون اتوبوس به مشهد میروید در این بین بهترین انتخاب برای شما دانستن مسافت و مدت زمان سیر شما تا مشهد یا هر شهر دیگر می باشد . یا شاید همین تور مشهد را به هواپیما خریداری می کنید و باز هم دانستن جایگاه تاکسیرانی در فرودگاه مشهد ، یا فاصله فرودگاه تا محل اسکان شما در شهر مشهد را لازم است بدانید . ما مواردی را درباره آداب سفر بصورت جداگانه تهیه نموده ایم که از شما همسفران شرکت ایروناسیر خواستاریم تا جهت مطالعه با ما همراه باشید .....جهت مطالعه بیشتر به ادامه مطلب کلیک کنید
 

تور قشم زمینی

نفری 305.000 هزار تومان

به ازای هر نفر تور کامل : 305.000 هزار تومان

قیمت بر اساس اتاق دو تخته می باشد .

 

تور قشم زمینی با قطار درجه یک شش تخته هتل 3 ستاره نخل زرین

تور قشم زمینی با هتل 3 ستاره نخل زرین قطار درجه یک شش تخته

تور قشم زمینی - خدمات تور :

2 شب و 3 روز اقامت در هتل 3 ستاره نخل زرینبه همراه پذیرایی بصورت صبحانه (بوفه) + بلیت رفت و برگشت قطار درجه یک شش تخته + ترانسفر استقبال و بدرقه (راه آهن یا فرودگاه ) + گشت جزیره و گشت بازار .

تور زمینی قشم  - خدمات قطار درجه یک شش تخته

کلیه قطارهای نامبرده شده در فوق امکاناتی از قبیل تخت پتو ملحفه به ازای هر یک نفر  دارند ، دارای سیستم صوتی تهویه و سرمایش و گرمایش می باشند . ظرفیت هر کوپه شش نفر بوده و از نوع درجه یک می باشند و مدت زمان پیمودن مسیر 18 ساعت می باشد .لازم بذکر است قطار فاقد پذیرایی می باشد و درصورت درخواست مسافر امکان رزرو وعده های پذیرایی داخل قطار در بدو صدوربلیت وجود دارد . 

تور قشم زمینی- خدمات هتل 3 ستاره نخل زرین :

شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در هتل وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . 

هتل 3 ستاره نخل زرین دارای موقعیت بسیار خوبی می باشد . پذیرایی در هتل 3 ستاره نخل زرین بصورت منو بوفه به ازای هر شب اقامت می باشد .

تور قشم زمینی - گشت ها 

همسفر گرامی در این قسمت اماکن و منابع دیدنی به شما معرفی میگردد که با توجه شرایط موجود قابل اجرا می باشد .

گشت جزیره : جنگل دریای حرا ، غارهای خربس ، جزایر ناز ، دره ستاره ها ، روستای برکه خلف ، جزیره هنگام ، مقبره شاه شهید ، بازدید از دلفین ها آکواریوم خلیج فارس 

گشت بازار : دی تو دی ، ستاره ، فردوسی ، پردیس ، خلیج ، باز درگهان (در فاصله 45 کیلومتری جزیره قشم )

تور زمینی قشم - امکانات اتاقی : 

شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در اتاق های هتل رزرو شده وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . 

تور زمینی قشم- قوانین و اطلاعات تور : 

* ساعت ورود به هتل ساعت 14:00 و تخلیه ساعت 12:00 می باشد .

*  هتل از پذیرفتن مهمانان خارج از لیست و معرفی نامه معذور است .

* در صورت طوفانی بودن دریا ترانسفر از بندر لافت صورت می گیرد که مابه تفاوت هزینه ترانسفر _بلیت شناور) نقدا" از مسافر دریافت می شود .

*  پذیرایی در هتل به تعداد شبهای اقامت است . 

* کلیه تور ها دارای گشت و ترانسفر بوده و در صورت انصراف هزینه به مسافر عودت داده می شود .

*  درصورت تغییر برنامه با آژانس هماهنگی لازم صورت گیرد .

* همسفر گرامی لطفا" یک ساعت قبل از حرکت در محل اجرای تور یعنی یکی از  مبداء ها از قبیل (راه آهن فرودگاه و ترمینال) حضور داشته باشید . 

* در تور های هوایی بار مجاز برای هر نفر 20 کیلو گرم می باشد که باید به قسمت تحویل بار فرودگاه تحویل داده شود .

تور قشم زمینی-لوازم ضروری سفر که باید حتما" همراه خود بیاورید : 

* همسفر گرامی همیشه همراه خود کفش راحتی 2 عدد ملحفه و حوله شخصی همراه داشته باشید . 

*همسفر گرامی همیشه همراه خود صابون مسواک خمیر دندان داشته باشید . 

* همسفر گرامی همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار در مسافرت الزامیست.

تور زمینی قشم- لوازمی که سفر بهتری را خواهید داشت : 

* همسفر گرامی عینک آفتابی و دوربین عکاسی به همراه شارژر و  پشت گردنی بادی جهت استراحت بهتر در هواپیما قطار و سایر وسایل نقیله توریستی ، همراه خود داشته باشید .

تور قشم زمینی- شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی : 

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی ایرونا سیر ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر ایرونا سیر تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت ایرونا سیر آن را دریافت کند.ایرونا از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت ایرونا سیر مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، ایرونا از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- ایرونا قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و ایرونا در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای داخلی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای داخلی می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.

برای مطالعه آن میتوانید به گزینه اطلاعات و قوانین تور در بالا کلیک نمایید .  

 لطفا جهت رزرو با شماره های 4-66320673 و 66758500 شرکت ایرونا سیر ویا همراه  09125995041 - 09194931580-09194931590 آقای بهراد تماس حاصل فرمایید .