برای مسافرت باید بهترین ها را در نظر گفت چراکه مسافرت فقط اندیشیدن به مقصد نیست گاهی ممکن است شما در مسافرت به شهری نیاز داشته باشید اطلاعاتی را داشته باشید کاه نیاز یک مسافرت زمینی باشد . گاهی با یک تور مسافرتی اقدام به خرید تور مشهد بصورت زمینی می کنید و با وسیله نقلیه چون اتوبوس به مشهد میروید در این بین بهترین انتخاب برای شما دانستن مسافت و مدت زمان سیر شما تا مشهد یا هر شهر دیگر می باشد . یا شاید همین تور مشهد را به هواپیما خریداری می کنید و باز هم دانستن جایگاه تاکسیرانی در فرودگاه مشهد ، یا فاصله فرودگاه تا محل اسکان شما در شهر مشهد را لازم است بدانید . ما مواردی را درباره آداب سفر بصورت جداگانه تهیه نموده ایم که از شما همسفران شرکت ایروناسیر خواستاریم تا جهت مطالعه با ما همراه باشید .....جهت مطالعه بیشتر به ادامه مطلب کلیک کنید
 

تورمشهدازتبریز

تور مشهد از تبریز با هتل 4 ستاره الماس

تور مشهد از تبریز ، هتل 4 ستاره الماس بصورت فولبورد(صبحانه بوفه،نهار و شام)

فی هر نفر 2 شب فی هر نفر 3 شب
تور مشهد از تبریز زمینی-قطار درجه یک شش تخته اکسپرس
484.000 644.000
تور مشهد از تبریز ترکیبی-قطار درجه یک شش تخته اکسپرس + پرواز سیستم یا چارتر
502.000
662.000
تور مشهد از تبریز هوایی-پرواز چارتر یا سیستم بوئینگ 580.000 740.000

"جهت رزرو و ثبت نام تور مشهد با شماره های 55756850-021 و 4-66320673-021 و یابا همراه 09198014097 ، 09194931580 ، 09194931590 تماس حاصل فرمایید"

تور مشهد از تبریز - خدمات تور :

2 شب و 3 روز اقامت در هتل 4 ستاره الماس به همراه پذیرایی بصورت صبحانه (بوفه) ، نهار ، شام + بلیت رفت و برگشت

تور مشهد از تبریز - خدمات هواپیما :

 کلیه ایرلاین ها فاصله زمانی معادل " 1:17 دقیقه را طی می کنند .

اکثر پرواز ها بصورت بوئینگ و ایرباس می باشد . در این هواپیما ها صندلی های مبله بصورت استاندارد واقع شده است و در تمامی هواپیماها پذیرایی بصورت میان وعده برای هر نفر ارائه میگردد.لازم به ذکر است کلیه پرواز ها بصورت چارتر می باشد و امکان استرداد و بلیت نیم بها وجود ندارد .تعیین صندلی در هواپیما توسط خود مسافر هنگام حضور در زمان مقرر جلوی کانتر پرواز فرودگاه می باشد که با دریافت کارت پرواز قابل ملاحظه خواهد بود.

تور مشهد از تبریز - توضیحات درباره قطارها :

کلیه قطار ها فاصله زمانی معادل 24:00 ساعت را طی می کنند .

 کلیه قطارهای نامبرده شده در فوق امکاناتی از قبیل صندلی مبله ( برای قطار های سالنی ) و تخت-پتو-ملحفه ( برای قطار های کوپه ای )به ازای هر یک نفر  دارند ، دارای سیستم صوتی ، تصویری ، تهویه ، سرمایش و گرمایش می باشند . قطارها از دو دسته درجه یک ، دارای سرمایش و درجه دو فاقد سیستم سرمایش هستند تشکیل می شوند . لازم بذکر است کلیه قطارها فاقد پذیرایی می باشد و درصورت درخواست مسافر امکان رزرو وعده های پذیرایی داخل قطار در هنگام صدوربلیت وجود دارد.لازم بذکر است در قطارهای سروش و غزال وی آی پی (در صورتی که فاقد تخفیف باشند ) پذیرایی وجود دارد .

تور مشهد از تبریز - خدمات هتل 4 ستاره الماس :

شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در هتل وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . 

هتل 4 ستاره الماس تازه تاسیس می باشد و در فاصله 5 دقیقه ای حرم مطهر رضوی قرار دارد . پذیرایی در هتل 4 ستاره الماس بصورت انتخابی به ازای هر شب اقامت می باشد . تور مشهد از تبریز - امکانات اتاقی : 

شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در اتاق های هتل رزرو شده وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . تور مشهد از تبریز -برنامه غذایی : 

در صورتی که شما همسفر گرامی تور خود را بصورت فولبورد همراه با (صبحانه نهار و شام) خریداری کرده باشید طبق جدول ذیل می باشد .تور مشهد از تبریز - قوانین و اطلاعات تور : 

* ساعت ورود به هتل ساعت 14:00 و تخلیه ساعت 12:00 می باشد .

*  هتل از پذیرفتن مهمانان خارج از لیست و معرفی نامه معذور است .

*  پذیرایی در هتل به تعداد شبهای اقامت است . 

*  در برخی از هتل ها بدلیل وجود مسافت تا حرم مطهر سرویس رایگان وجود دارد .

*  در برخی از هتل ها سرویس استقبال و بدرقه وگشت بصورت رایگان صورت می گیرد .

*  درصورت تغییر برنامه غذایی با آژانس هماهنگی لازم صورت گیرد .

* همسفر گرامی لطفا" یک ساعت قبل از حرکت در محل اجرای تور یعنی یکی از  مبداء ها از قبیل (راه آهن فرودگاه و ترمینال) حضور داشته باشید . 

* در تور های هوایی بار مجاز برای هر نفر 20 کیلو گرم می باشد که باید به قسمت تحویل بار فرودگاه تحویل داده شود .

تور مشهد از تبریز -لوازم ضروری سفر که باید حتما" همراه خود بیاورید : 

* همسفر گرامی همیشه همراه خود کفش راحتی 2 عدد ملحفه و حوله شخصی همراه داشته باشید . 

*همسفر گرامی همیشه همراه خود صابون مسواک خمیر دندان داشته باشید . 

* همسفر گرامی همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار در مسافرت الزامیست.

تور مشهد از تبریز - لوازمی که سفر بهتری را خواهید داشت : 

* همسفر گرامی عینک آفتابی و دوربین عکاسی به همراه شارژر و  پشت گردنی بادی جهت استراحت بهتر در هواپیما قطار و سایر وسایل نقیله توریستی ، همراه خود داشته باشید .

تور مشهد از تبریز - شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی : 

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی ایرونا سیر ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر ایرونا سیر تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت ایرونا سیر آن را دریافت کند.ایرونا از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت ایرونا سیر مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، ایرونا از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- ایرونا قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و ایرونا در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای داخلی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای داخلی می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.برای مطالعه آن میتوانید به گزینه اطلاعات و قوانین تور در بالا کلیک نمایید .