تور های لحظه آحری

تور قشم هوایی

نفری 743.000 هزار تومان

به ازای هر نفر تور کامل : 743.000 هزار تومان

قیمت بر اساس اتاق دو تخته می باشد .

 

تور قشم هوایی با هتل 3 ستاره مارینا2

تور هوایی قشم با هتل 3 ستاره مارینا2

تور قشم هوایی - خدمات تور :

3 شب و 4 روز اقامت در هتل 3 ستاره مارینا2 به همراه پذیرایی بصورت صبحانه (بوفه) + بلیت رفت و برگشت هواپیما + ترانسفر استقبال و بدرقه (راه آهن یا فرودگاه ) + گشت جزیره و گشت بازار .

تور هوایی قشم  - خدمات پرواز ماهان ایر،ایران ایر،اترک،قشم ایر،کاسپین

کلیه ایرلاین هایی که در مسیر تهران-قشم-تهران پرواز می کنند فاصله زمانی معادل یک ساعت و چهل و پنج دقیقه را طی میکنند .اکثر پرواز ها بصورت بوئینگ و ایرباس و فوکر 100 جدید می باشد . در این هواپیما ها صندلی های مبله بصورت استاندارد واقع شده است و در تمامی هواپیماها پذیرایی بصورت میان وعده برای هر نفر ارائه می گردد.تعیین صندلی در هواپیما توسط خود مسافر هنگام حضور در زمان مقرر جلوی کانتر پرواز فرودگاه می باشد که با دریافت کارت پرواز قابل ملاحظه خواهد بود .پرواز ها بصورت چارتر و سیستم می باشد که بدلیل شناور شدن نرخ بلیت ها در پرواز های سیستمی میانگین قیمت برای تور های هوایی در نظر گفته شده و امکان کاهش یا افزایش نرخ بلیت در زمان رزرو وجود دارد .

در پرواز های چارتری امکان صدور بلیت نیم بها تحت هر شرایطی از قبیل جانباز،خانواده شاهد،خردسال و یا استرداد و عودت مبلغ به مسافر وجود ندارد

تور قشم هوایی- خدمات هتل 3 ستاره مارینا2 :

شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در هتل وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . 

هتل 3 ستاره مارینا2 دارای موقعیت بسیار خوبی می باشد . پذیرایی در هتل 3 ستاره مارینا2 بصورت منو بوفه به ازای هر شب اقامت می باشد .

تور هوایی قشم  - گشت ها 

همسفر گرامی در این قسمت اماکن و منابع دیدنی به شما معرفی میگردد که با توجه شرایط موجود قابل اجرا می باشد .

گشت جزیره : جنگل دریای حرا ، غارهای خربس ، جزایر ناز ، دره ستاره ها ، روستای برکه خلف ، جزیره هنگام ، مقبره شاه شهید ، بازدید از دلفین ها آکواریوم خلیج فارس 

گشت بازار : دی تو دی ، ستاره ، فردوسی ، پردیس ، خلیج ، باز درگهان (در فاصله 45 کیلومتری جزیره قشم )

تور قشم هوایی - امکانات اتاقی : 

شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در اتاق های هتل رزرو شده وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . 

تور هوایی قشم- قوانین و اطلاعات تور : 

* ساعت ورود به هتل ساعت 14:00 و تخلیه ساعت 12:00 می باشد .

*  هتل از پذیرفتن مهمانان خارج از لیست و معرفی نامه معذور است .

* در صورت طوفانی بودن دریا ترانسفر از بندر لافت صورت می گیرد که مابه تفاوت هزینه ترانسفر _بلیت شناور) نقدا" از مسافر دریافت می شود .

*  پذیرایی در هتل به تعداد شبهای اقامت است . 

* کلیه تور ها دارای گشت و ترانسفر بوده و در صورت انصراف هزینه به مسافر عودت داده می شود .

*  درصورت تغییر برنامه با آژانس هماهنگی لازم صورت گیرد .

* همسفر گرامی لطفا" یک ساعت قبل از حرکت در محل اجرای تور یعنی یکی از  مبداء ها از قبیل (راه آهن فرودگاه و ترمینال) حضور داشته باشید . 

* در تور های هوایی بار مجاز برای هر نفر 20 کیلو گرم می باشد که باید به قسمت تحویل بار فرودگاه تحویل داده شود .

تور قشم هوایی-لوازم ضروری سفر که باید حتما" همراه خود بیاورید : 

* همسفر گرامی همیشه همراه خود کفش راحتی 2 عدد ملحفه و حوله شخصی همراه داشته باشید . 

*همسفر گرامی همیشه همراه خود صابون مسواک خمیر دندان داشته باشید . 

* همسفر گرامی همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار در مسافرت الزامیست.

تور هوایی قشم- لوازمی که سفر بهتری را خواهید داشت : 

* همسفر گرامی عینک آفتابی،دوربین عکاسی همراه با شارژر وپشت گردنی بادی جهت استراحت بهتر در هواپیما قطار و سایر وسایل نقیله توریستی همراه خود داشته باشید .

تور قشم هوایی- شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی : 

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی ایرونا سیر ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر ایرونا سیر تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت ایرونا سیر آن را دریافت کند.ایرونا از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت ایرونا سیر مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، ایرونا از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- ایرونا قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و ایرونا در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای داخلی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای داخلی می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.

برای مطالعه آن میتوانید به گزینه اطلاعات و قوانین تور در بالا کلیک نمایید .  

 لطفا جهت رزرو با شماره های 4-66320673 و 66758500 شرکت ایرونا سیر ویا همراه  09125995041 - 09194931580-09194931590 آقای بهراد تماس حاصل فرمایید .