تور مشهد از سایر شهرها

تور مشهد زمینی

گالری تور مشهد از سایر شهرها با هتل دیپلمات
مسافت به زمان تور مشهد زمینی تور مشهد ترکیبی تور مشهد هوایی
تور مشهد از اصفهان       4 تخته-BMD  1:30-17:00 492.000 556.000  620.000
تور مشهد از شیراز         4 تخته-BMD
1:45-24:00 440.000 510.000 600.000
تور مشهد از تبریز          4 تخته-BMD
2:00-24:00 480.000 555.000 670.000
تور مشهد از ساری         6 تخته-BMD
1:15-15:00 420.000 480.000 550.000
تور مشهد از کرمان         6 تخته-BMD
1:20-17:00 404.000 512.000 620.000
تور مشهد از اهواز         6 تخته-BMD
2:00-26:00 490.000 565.000 690.000
تور مشهد از یزد           4 تخته-BMD
1:30-14:00 460.000 530.000 595.000
تور مشهد از بندرعباس     4 تخته-BMD
2:00-20:00 506.000 580.000 665.000
  جهت ثبت نام و رزرو تور مشهد لطفا" با شماره های تلفن 4-66320673-021 و یا همراه
09198014097 ، 09194931580 ، 09194931590 تماس حاصل فرمایید .
شما در حال مشاهده گالری تصاویر هتل می باشید .
 
تور مشهد از اصفهان - خدمات تور :
 2 شب و 3 روز اقامت در هتل دیپلمات مشهد به همراه پذیرایی بصورت صبحانه(بوفه) ، نهار ، شام  + بلیت رفت و برگشت
 به دلیل محدودیت در برنامه های پروازی و ریلی حتما با کارشناسان ما جهت ارائه شبهای اضافه به تور و افزایش مدت تور در ارتباط باشید .
 
 تور مشهد از شیراز - توضیحات درباره قطارها : 
منظور از تور مشهد زمینی : یعنی ارائه خدمات تور اعم از هتل ،پذیرایی ، بلیت بصورت رفت و برگشت با قطار می باشد که در بدو انتخاب تور توسط نماینده مسافر تعیین می شود .
کلیه قطارهای نامبرده شده در فوق امکاناتی از قبیل صندلی مبله ( برای قطار های سالنی ) و تخت-پتو-ملحفه ( برای قطار های کوپه ای )به ازای هر یک نفر  دارند ، دارای سیستم صوتی ، تصویری ، تهویه ، سرمایش و گرمایش می باشند . قطارها از دو دسته درجه یک ، دارای سرمایش و درجه دو فاقد سیستم سرمایش هستند تشکیل می شوند . لازم بذکر است کلیه قطارها فاقد پذیرایی می باشد و درصورت درخواست مسافر امکان رزرو وعده های پذیرایی داخل قطار در هنگام صدوربلیت وجود دارد.لازم بذکر است در قطارهای سروش و غزال وی آی پی (در صورتی که فاقد تخفیف باشند ) پذیرایی وجود دارد .
 
تور مشهد از تبریز - خدمات هواپیما :
منظور از تور مشهد هوایی : یعنی ارائه خدمات تور اعم از هتل ،پذیرایی ، بلیت بصورت رفت و برگشت با هواپیما می باشد که در بدو انتخاب تور توسط نماینده مسافر تعیین می شود .
اکثر پرواز ها بصورت بوئینگ و ایرباس می باشد . در این هواپیما ها صندلی های مبله بصورت استاندارد واقع شده است و در تمامی هواپیماها پذیرایی بصورت میان وعده برای هر نفر ارائه می گردد.لازم به ذکر است کلیه پرواز ها بصورت چارتر می باشد و امکان استرداد و بلیت نیم بها وجود ندارد .تعیین صندلی در هواپیما توسط خود مسافر هنگام حضور در زمان مقرر جلوی کانتر پرواز فرودگاه می باشد که با دریافت کارت پرواز قابل ملاحظه خواهد بود.
 
تور مشهد از کرمان  - خدمات هواپیما :
منظور از تور مشهد ترکیبی : یعنی ارائه خدمات تور اعم از هتل ،پذیرایی ، بلیت بصورت رفت با قطار و برگشت با هواپیما یا بلعکس می باشد که در بدو انتخاب تور توسط نماینده مسافر تعیین می شود .
اکثر پرواز ها بصورت بوئینگ و ایرباس می باشد . در این هواپیما ها صندلی های مبله بصورت استاندارد واقع شده است و در تمامی هواپیماها پذیرایی بصورت میان وعده برای هر نفر ارائه می گردد.لازم به ذکر است کلیه پرواز ها بصورت چارتر می باشد و امکان استرداد و بلیت نیم بها وجود ندارد .تعیین صندلی در هواپیما توسط خود مسافر هنگام حضور در زمان مقرر جلوی کانتر پرواز فرودگاه می باشد که با دریافت کارت پرواز قابل ملاحظه خواهد بود.

تور مشهد از اهواز - خدمات هتل دیپلمات مشهد  :
شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در هتل وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . 
هتل دیپلمات در فاصله 18 دقیقه ای حرم مطهر رضوی قرار دارد . پذیرایی در هتل دیپلمات بصورت منو انتخابی به ازای هر شب اقامت می باشد .
تور مشهد از یزد - امکانات اتاقی : 
شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در اتاق های هتل رزرو شده وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید .
تور مشهد از بندعباس - برنامه غذایی : 
در صورتی که شما همسفر گرامی تور خود را بصورت فولبورد همراه با (صبحانه نهار و شام) خریداری کرده باشید طبق جدول ذیل می باشد .

تور مشهد از ساری - قوانین و اطلاعات تور : 
*ساعت ورود به هتل ساعت 14:00 و تخلیه ساعت 12:00 می باشد .
*هتل از پذیرفتن مهمانان خارج از لیست و معرفی نامه معذور است .
*پذیرایی در هتل به تعداد شبهای اقامت است . 
*در برخی از هتل ها بدلیل وجود مسافت تا حرم مطهر سرویس رایگان وجود دارد .
*در برخی از هتل ها سرویس استقبال و بدرقه وگشت بصورت رایگان صورت می گیرد .
*درصورت تغییر برنامه غذایی با آژانس هماهنگی لازم صورت گیرد .
*همسفر گرامی لطفا" یک ساعت قبل از حرکت در محل اجرای تور یعنی یکی از  مبداء ها از قبیل (راه آهن فرودگاه و ترمینال) حضور داشته باشید . 
*در تور های هوایی بار مجاز برای هر نفر 20 کیلو گرم می باشد که باید به قسمت تحویل بار فرودگاه تحویل داده شود .
 
تور مشهد زمینی - لوازم ضروری سفر که باید حتما" همراه خود بیاورید : 
*همسفر گرامی همیشه همراه خود کفش راحتی 2 عدد ملحفه و حوله شخصی همراه داشته باشید . 
*همسفر گرامی همیشه همراه خود صابون مسواک خمیر دندان داشته باشید . 
*همسفر گرامی همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار در مسافرت الزامیست.
 
تور مشهد هوایی - لوازمی که سفر بهتری را خواهید داشت : 
*همسفر گرامی عینک آفتابی و دوربین عکاسی به همراه شارژر و  پشت گردنی بادی جهت استراحت بهتر در هواپیما قطار و سایر وسایل نقیله توریستی ، همراه خود داشته باشید .
 
تور مشهد ترکیبی - شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی : 
پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی ایرونا سیر ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:
1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر ایرونا سیر تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت ایرونا سیر آن را دریافت کند.ایرونا از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.
2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت ایرونا سیر مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، ایرونا از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.
3- ایرونا قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و ایرونا در این زمینه امکان پی گیری ندارد.
4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای داخلی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای داخلی می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.برای مطالعه آن میتوانید به گزینه اطلاعات و قوانین تور در بالا کلیک نمایید .

کلمات مرتبط در تور مشهد یا هتل های مشهد  که اغلب با آن برخورد می کنید یا با استفاده از این کلمات وارد وب سایت شرکت ایروناسیر شده اید . همواره این کلمات از رتبه بهتری برخوردار هستند و شما هنگامی که با این کلمات تور ، بلیت و یا هتل مد نظر را جستجو می کنید به وب سایت ما هدایت می شوید . با هم برخی ازین کلمات را میبینیم .
 
تور مشهد, تور مشهد زمینی, تور مشهد هوایی, تور مشهد ترکیبی, تور زمینی مشهد, تور ترکیبی مشهد, تور هوایی مشهد, تور مشهد از اصفهان, تور مشهد از اصفهان زمینی, تور مشهد از اصفهان هوایی, تور مشهد از اصفهان ترکیبی, تور مشهد از شیراز, تور مشهد از شیراز زمینی, تور مشهد از شیراز هوایی تور مشهد از شیراز ترکیبی, تور مشهد از تبریز, تور مشهد از تبریز زمینی, تور مشهد از تبریز هوایی, تور مشهد از تبریز ترکیبی, تور مشهد از ساری, تور مشهد از ساری زمینی, تور مشهد از ساری هوایی, تور مشهد از ساری ترکیبی, تور مشهد از کرمان, تور مشهد از کرمان زمینی, تور مشهد از کرمان هوایی, تور مشهد از کرمان ترکیبی, تور مشهد از یزد, تور مشهد از یزد زمینی, تور مشهد از یزد هوایی, تور مشهد از یزد ترکیبی, تور مشهد از اهواز, تور مشهد از اهواز زمینی, تور مشهد از اهواز هوایی, تور مشهد از اهواز ترکیبیتور مشهد از بندرعباس, تور مشهد از بندرعباس زمینی, تور مشهد از بندرعباس هوایی, تور مشهد از بندرعباس ترکیبی, تور مشهد با قطار, تور مشهد با هواپیما, تور مشهد با پرواز, رزرو هتل در مشهد, تور هوایی مشهد, تور زمینی مشهد, تور ترکیبی مشهد, تور اصفهان مشهد, تور شیراز مشهد, تور تبریز مشهد, تور ساری مشهد, تور کرمان مشهد, تور یزد مشهد, تور اهواز مشهد, تور بندرعباس مشهد, تور شیراز, تور اصفهان, تور کیش, تور قشم, تور شیراز زمینی, تور شیراز هوایی, تور شیراز ترکیبی, تور اصفهان زمینی, تور اصفهان هوایی, تور اصفهان ترکیبی, تور قشم زمینی, تور قشم هوایی, تور قشم ترکیبی, تور کیش هوایی, تور هوایی کیش, تور زمینی شیراز, تور هوایی شیراز, تور ترکیبی شیراز, تور زمینی اصفهان, تور هوایی اصفهان, تور ترکیبی اصفهان, تور زمینی قشم, تور هوایی قشم, تور ترکیبی قشم,