تور مشهد از تهران

تور اصفهان

عکس هتل های اصفهان
 
گالری تور اصفهان  با هتل 5 ستاره نقش جهان
وسیله مسافرتی تور دو شب هر نفر تور سه شب هر نفر
مدت زمان سیر
تور اصفهان زمینی با وسیله نقلیه توریستی-اتوبوس ویژه 380.000 465.000 6:10 دقیقه
تور اصفهان زمینی با قطار درجه یک شش تخته معمولی 425.000 510.000 7:30 دقیقه
تور اصفهان هوایی با هواپیما بصورت چارتر روزانه بوئینگ 405.000 490.000 1:20 دقیقه
تور اصفهان ترکیبی با هواپیما + قطار یا اتوبوس
ترکیبی 580.000 665.000 طبق جدول فوق
 
جهت ثبت نام و رزرو تور اصفهان لطفا" با شماره های تلفن 4-66320673-021 و یا همراه
09198014097 ، 09194931580 ، 09194931590 تماس حاصل فرمایید .
شما در حال مشاهده گالری تصاویر هتل های اصفهان می باشید .
 
تور  اصفهان - خدمات تور :
 2 شب و 3 روز اقامت در هتل 1 ستاره نقش جهان اصفهان به همراه پذیرایی بصورت اقامت با صبحانه + بلیت رفت و برگشت
 به دلیل محدودیت در برنامه های پروازی و ریلی و آسفالته حتما با کارشناسان ما جهت ارائه شبهای اضافه به تور و افزایش مدت تور در ارتباط باشید .
 
 تور  اصفهان زمینی - توضیحات درباره قطارها :
منظور از تور اصفهان زمینی : یعنی ارائه خدمات تور اعم از هتل ،پذیرایی ، بلیت بصورت رفت و برگشت با قطار یا اتوبوس می باشد که در بدو انتخاب تور توسط نماینده مسافر تعیین می شود .
کلیه قطارهای نامبرده شده در فوق امکاناتی از قبیل صندلی مبله ( برای قطار های سالنی ) و تخت-پتو-ملحفه ( برای قطار های کوپه ای )به ازای هر یک نفر  دارند ، دارای سیستم صوتی ، تصویری ، تهویه ، سرمایش و گرمایش می باشند . قطارها از دو دسته درجه یک ، دارای سرمایش و درجه دو فاقد سیستم سرمایش هستند تشکیل می شوند . لازم بذکر است کلیه قطارها فاقد پذیرایی می باشد و درصورت درخواست مسافر امکان رزرو وعده های پذیرایی داخل قطار در هنگام صدوربلیت وجود دارد.لازم بذکر است در قطارهای سروش و غزال وی آی پی (در صورتی که فاقد تخفیف باشند ) پذیرایی وجود دارد .
 
تور  اصفهان هوایی - خدمات هواپیما :
منظور از تور اصفهان هوایی : یعنی ارائه خدمات تور اعم از هتل ،پذیرایی ، بلیت بصورت رفت و برگشت با هواپیما می باشد که در بدو انتخاب تور توسط نماینده مسافر تعیین می شود .
اکثر پرواز ها بصورت بوئینگ و ایرباس یا بعضا" فوکر می باشد . در این هواپیما ها صندلی های مبله بصورت استاندارد واقع شده است و در تمامی هواپیماها پذیرایی بصورت میان وعده برای هر نفر ارائه می گردد.لازم به ذکر است کلیه پرواز ها بصورت چارتر می باشد و امکان استرداد و بلیت نیم بها وجود ندارد .تعیین صندلی در هواپیما توسط خود مسافر هنگام حضور در زمان مقرر جلوی کانتر پرواز فرودگاه می باشد که با دریافت کارت پرواز قابل ملاحظه خواهد بود.
 
تور  اصفهان ترکیبی - تلفیقی از خدمات هوایی و زمینی  :
منظور از تور اصفهان ترکیبی : یعنی ارائه خدمات تور اعم از هتل ،پذیرایی ، بلیت بصورت رفت با قطار و برگشت با هواپیما یا بلعکس می باشد که در بدو انتخاب تور توسط نماینده مسافر تعیین می شود .
توضیحات این نوع تور ترکیبی از خدمات قطار یا اتوبوس در تور های زمینی و خدمات از هواپیماها طبق مدل ان پرواز در تور اصفهان هوایی می باشد که می تواند در نوع خود متفاوت باشد .

تور  اصفهان- خدمات هتل یک ستاره نقش جهان اصفهان  :
شما همسفر گرامی تور اصفهان می توانید امکاناتی که در هتل 1 ستاره نقش جهان وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . 
 هتل 1 ستاره نقش جهان در فاصله 10 دقیقه ای مرکز شهر قرار دارد . پذیرایی در هتل1 ستاره نقش جهان بصورت اقامت با صبحانه برای هر نفر هر شب می باشد .
لازم به ذکر می باشد که 70% درصد از اماکن تاریخی ، سیاحتی ، و گردشگری شهر اصفهان در مرکز شهر قرار دارد .
تور  اصفهان- امکانات اتاقی : 
شما همسفر گرامی تور اصفهان می توانید امکاناتی که در اتاق های هتل رزرو شده وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید .

تور  اصفهان- قوانین و اطلاعات تور : 
*ساعت ورود به هتل ساعت 14:00 و تخلیه ساعت 12:00 می باشد .
*هتل از پذیرفتن مهمانان خارج از لیست و معرفی نامه معذور است .
*پذیرایی در هتل به تعداد شبهای اقامت است . 
*در برخی از هتل ها بدلیل وجود مسافت تا حرم مطهر سرویس رایگان وجود دارد .
*در برخی از هتل ها سرویس استقبال و بدرقه وگشت بصورت رایگان صورت می گیرد .
*درصورت تغییر برنامه غذایی با آژانس هماهنگی لازم صورت گیرد .
*همسفر گرامی لطفا" یک ساعت قبل از حرکت در محل اجرای تور یعنی یکی از  مبداء ها از قبیل (راه آهن فرودگاه و ترمینال) حضور داشته باشید . 
*در تور های هوایی بار مجاز برای هر نفر 20 کیلو گرم می باشد که باید به قسمت تحویل بار فرودگاه تحویل داده شود .
 
تور  اصفهان- لوازم ضروری سفر که باید حتما" همراه خود بیاورید : 
*همسفر گرامی همیشه همراه خود کفش راحتی 2 عدد ملحفه و حوله شخصی همراه داشته باشید . 
*همسفر گرامی همیشه همراه خود صابون مسواک خمیر دندان داشته باشید . 
*همسفر گرامی همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار در مسافرت الزامیست.
 
تور  اصفهان- لوازمی که سفر بهتری را خواهید داشت : 
*همسفر گرامی عینک آفتابی و دوربین عکاسی به همراه شارژر و  پشت گردنی بادی جهت استراحت بهتر در هواپیما قطار و سایر وسایل نقیله توریستی ، همراه خود داشته باشید .
 
تور  اصفهان- شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی : 
پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی ایرونا سیر ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:
1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر ایرونا سیر تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت ایرونا سیر آن را دریافت کند.ایرونا از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.
2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت ایرونا سیر مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، ایرونا از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.
3- ایرونا قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و ایرونا در این زمینه امکان پی گیری ندارد.
4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای داخلی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای داخلی می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.برای مطالعه آن میتوانید به گزینه اطلاعات و قوانین تور در بالا کلیک نمایید .

کلمات مرتبط در تور اصفهان  یا هتل های اصفهان که اغلب با آن برخورد می کنید یا با استفاده از این کلمات وارد وب سایت شرکت ایروناسیر شده اید . همواره این کلمات از رتبه بهتری برخوردار هستند و شما هنگامی که با این کلمات تور ، بلیت و یا هتل مد نظر را جستجو می کنید به وب سایت ما هدایت می شوید . با هم برخی ازین کلمات را میبینیم .
 تور اصفهان, تور اصفهان زمینی, تور اصفهان هوایی, تور اصفهان ترکیبی, تور زمینی اصفهان, تور هوایی اصفهان, تور ترکیبی اصفهان, تور لحظه آخری اصفهان, آفر تور اصفهان, تور ارزان اصفهان, تور اصفهان با قطار, تور اصفهان با هواپیما, تور اصفهان با اتوبوس, ثبت نام تور اصفهان, رزرو تلفنی تور اصفهان, تور اصفهان از تهران, تور اصفهان بصورت چارتر, تور اصفهان, گالری تورهای اصفهان, ارزانترین تور اصفهان, پرواز تک اصفهان, بلیت قطار اصفهان, قیمت تور اصفهان, تور کامل اصفهان, رزرو هتل های اصفهان, رزرو هتل آپارتمان در اصفهان, شماره تماس هتل های اصفهان, آدرس هتل های اصفهان, لیست هتل های اصفهان, بلیت اتوبوس اصفهان,