بیمه مسافرین ایرونا سیر

بیمه مسافرین ایرونا سیر

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ایرونا سیر

شرایط و قوانین بیمه نامه مسافرت 

مقدمه

سفر برای همه انسان ها جزو بهترین لذت های زندگی می باشد سالیانه میلیون ها سفر مخصوصا در ایام عید نوروز و تابستان انجام می شود اما یک اتفاق می تواند خاطره دلنشین سفر را به کابوسی تلخ تبدیل کند . بیمه مسافرتی از خانواده بیمه حوادث با هدف رفع هزینه های مالی اتفاقات ناگوار مانند هزینه های پزشکی حادثه و نقص عضو و فوت با حق بیمه ای بسیار نازل و با مدت اعتبار مناسب بر اساس آئین نامه شماره 23 شورای عالی بیمه و شرایط عمومی بیمه نامه حوادث طراحی گردیده است .

اهمیت بیمه مسافرتی در سفر

بیمه مسافرتی برای چه ضرورتی دارد؟

سفر کردن از یک شهر به شهری دیگر یا از یک کشور به کشوری دیگر همواره برای ما استرس های زیادی به همراه دارد.چرا؟چون وارد موقعیت جدید و تا حدودی ناشناخته می شویم که نمیدانیم چه شرایطی دارد. حالا اگر تابحال چنین سفرهایی را تجربه نکرده باشیم که سوار هواپیما یا قطار شدن هم برایمان استرس دارد. معمولاً ما وقتی تصمیم به سفر می گیریم، مقصد مورد نظرمان را انتخاب کرده ایم. بودجه مالی برای مسافرت را هم پیش بینی می کنیم که شامل هزینه ها و مبلغی اصطلاحاً توجیبی برای خرید های احتمالی است.اما این موقعیت جدید بعضی مواقع به دلیل نا آشنا بودن مسافر ، باعث بروز حوادث یا بیماری در طول سفر هم می شود. اینجاست که ما همیشه نگرانش هستیم . 

اگر رفتم اونجا تصادف کردم چی ؟

اگر اونجا دچار بیماری شدم چه کاری کنم ؟

اگر کسی نبود که بتونه کمکم کنه چه اتفاقی پیش میاد ؟

با همه این تفاسیر سالهاست که شرکت های بیمه، بیمه های مسافرتی را عرضه می کنند و بیمه مسافرتی، این اطمینان را به ما می دهد که در طول سفر اگر دچار مشکل شدیم مانند ( بیماری، حادثه، گم شدن مدارک، نرسیدن چمدان، حوادث طبیعی و ...) بلافاصله شرکت کمک رسان طرف قرارداد ما را یاری خواهد کرد. فقط کافیست با یک تلفن آن ها را آگاه کنیم .

حالا لذت سفر برایتان بسیار بیشتر است. چون با اطمینان سفر می کنید .

شرایط و تعهدات بیمه نامه

جبران هزینه های پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه اعم از سرپایی و بیمارستانی حداکثر تا مبلغ دو میلیون ریال.پرداخت غرامت نقص عضو و از کارافتادگی دائم(کلی و جزئی)ناشی از حوادث مشمول بیمه حداکثر تا مبلغ بیست میلیون ریال.پرداخت غرامت فوت ناشی از حوادث مشمول بیمه به مبلغ بیست میلیون ریال

اعتبار ابن بیمه نامه تا پایان مدت سفر می باشد .

تمامی افراد با حداقل سن 4 سال و حداکثر 75 سال تمام می توانند از مزایای این بیمه نامه استفاده نمایند .

استفاده کننده(گان) از سرمایه بیمه در صورت نقص عضو،از کارافتادگی و یا هزینه پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه شخص بیمه شده و در صورت فوت ناشی از حادثه بیمه شده،وراث قانونی وی می باشند .

تعاریف بیمه

تعریف حادثه در این بیمه نامه ها عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عمل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده و منجر به جرح ، نقص عضو , از کارافتادگی و یا فوت بیمه شده گردد.

تعریف نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم و قطعی در این بیمه نامه عبارت است از قطع،تغییر شکل و یا از دست دادن توانائی انجام کار عضوی از اعضا بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد .

طبق ماده 18 قوانین سفر های داخلی به تصویب رسیده سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان تهران شرکت ایرونا سیر کلیه همسفرانی که اقدام به خرید تور می کنند را از روز شروع تا پایان تور تحت پوشش بیمه مسافرت قرار داده و سند بیمه نامه را در قرارداد تور بایگانی می کند . همسفران عزیز می بایست جهت مطالبه سند اصلی بیمه از کانتر فروش اقدام نمایند . 

 شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ایرونا سیر

واحد فروش،روابط عمومی و قرارداد

با ایرونا مطمئن سفر کنید